Επιτυχόντες

Πουλάκη Κατερίνα: Ιατρική Αθηνών (3η) / Αρσάκειο Εκάλης
Ανδρεΐκος Δημήτρης: Ιατρική Αθηνών ( 6ος ) / 1ο ΓΕΛ Ν. Ηρακλείου
Πέγκας Γιάννης: Ιατρική Αθηνών (25ος)/ Αρσάκειο Εκάλης
Τσαούτου Κατερίνα: Ιατρική Αθηνών (32η) / Κολλέγιο Ψυχικού
Βλάμη Μελίνα: Ιατρική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Ανδρίτσος Δημήτρης: Ιατρική Αθηνών / Ελληνογερμανική Αγωγή
Νικολοπούλου Αναστασία: Ιατρική Αθηνών / Αρσάκειο Ψυχικού
Τραχανά Μάιρα: Ιατρική Αθηνών/ΓΕΛ Ψυχικού
Γραμματόπουλος Κων/νος: Ιατρική Αθηνών/Κολλέγιο Αθηνών
Βλάχος Δημήτρης: Ιατρική Αθηνών / Εκπαιδευτήρια Δούκα
Γαβριήλ Μάριος: Ιατρική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Δεληγιάννης Πέτρος: Ιατρική Αθηνών / Εκπαιδευτήρια Δούκα
Σμυρνής Αλέξανδρος: Ιατρική Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Μαμάκος Νίκος : Ιατρική Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Πλύτας Γιώργος : Ιατρική Αθηνών / Λύκειο Ουρσουλινών
Κιτμιρίδου Δέσποινα: Ιατρική Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Μάνταλος Νικόλας: Ιατρική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Ανυφαντάκης Μάριος: Ιατρική Αθηνών / Κολλέγιο Ψυχικού
Σωτηροπούλου Μυρτώ: Ιατρική Αθηνών / Πρότυπο Βάρης
Δέδες Γιάννης: Ιατρική Αθηνών / Κολλέγιο Ψυχικού
Αλεξόπουλος Παλαιολόγος: Ιατρική Αθηνών/ Κολλέγιο Αθηνών
Κωνσταντινίδης Μιχάλης: Ιατρική Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Κοτρώνη Αρετή : Ιατρική Ιωαννίνων / Αρσάκειο Εκάλης
Νικολόπουλος Γιώργος: Ιατρικό ΣΣΑΣ Θεσσαλονίκης / Αρσάκειο Ψυχικού
Πετρίδου Ηλέκτρα: Ιατρική Θεσσαλονίκης / Κολλέγιο Αθηνών
Καρατζένης Γιάννης: Ιατρική Πάτρας / Αρσάκειο Εκάλης
Λεονταρίδης Κωστής: Ιατρική Πάτρας / Γερμανική Σχολή Αθηνών 
Πατσαντζόπουλος Κωνσταντίνος: Ιατρική Πάτρας / Αυγουλέα - Λιναρδάτου
Αλβανόπουλος Τάσος: Ιατρική Πάτρας / Αρσάκειο Ψυχικού
Σιάτος Πάνος: Ιατρική Πάτρας (21ος) /ΓΕΛ Νέας Πεντέλης
Ματσιούλας Απόστολος: Ιατρική Πάτρας/3ο ΓΕΛ Γαλατσίου
Χατζηπαναγιώτου Οδυσσέας: Ιατρική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Βαφειάδης Βασίλης: Ιατρική Πάτρας / Σχολή Αυγουλέα Λιναρδάτου
Γκότση Έφη: Ιατρική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Περγαντή Φωτεινή: Ιατρική Πάτρας / 1ο Λύκειο Αυλώνα
Κίσσα Κατερίνα: Ιατρική Πάτρας / 2ο Λύκειο Βριλησσίων
Ζαμπέτας Αντώνης: Ιατρική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Μπουλούτα Αννίτα: Ιατρική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Καλογεράκος Γιώργος: Ιατρική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Βασιλόπουλος Θάνος: Ιατρική Κρήτης / Κολλέγιο Αθηνών
Αλεξανδρίδης Βασίλης – Εφραίμ: Ιατρική Κρήτης / Αρσάκειο Εκάλης
Παπατριανταφύλλου Ολυμπία: Ιατρική Κρήτης / 2ο ΓΕΛ Χαλανδρίου
Πασσιάς Άκης: Ιατρική Κρήτης / 3ο Γαλατσίου
Θωμάς Μιχάλης: Ιατρική Κρήτης / 4ο Λύκειο Λάρισας
Καλαμάτα Μάγδα: Ιατρική Κρήτης / Κολλέγιο Αθηνών
Κάτσικας Κωνσταντίνος: Ιατρική Ιωαννίνων / Αρσάκειο Ψυχικού
Αναγνωστοπούλου Βιργινία: Ιατρική Ιωαννίνων / Αρσάκειο Εκάλης
Μακρή Ανδρομάχη: Ιατρική Ιωαννίνων (18η) / 49ο ΓΕΛ Αθηνών
Εμφιετζόγλου Μαρία: Ιατρική Ιωαννίνων / Κολλέγιο Αθηνών
Ρεβέλου Ρόζμαρι: Ιατρική Αλεξανδρούπολης /Πειραματικό Λύκειο Αναβρύτων
Ποταμιάνου Αγγελική: Ιατρική Αλεξανδρούπολης / Πειραματικό Λύκειο Αναβρύτων
Μπαλτούμα Κέλλυ: Ιατρική Αλεξανδρούπολης / Αρσάκειο Εκάλης
Ηλιάκη Αγάπη: Ιατρική Αλεξανδρούπολης / Κολλέγιο Αθηνών
Λυκουργιώτη Περσεφόνη: Ιατρική Αλεξανδρούπολης / Κολλέγιο Αθηνών
Βλάχος Γιάννης: Ιατρική Αλεξανδρούπολης / Κολλέγιο Αθηνών
Γράνικα Αγγελική: Οδοντιατρική Αθηνών / 4ο ΓΕΛ Αμαρουσίου 
Σιδερής Κωνσταντίνος: Οδοντιατρική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Πετρολέκα Κων/να: Οδοντιατρική Αθηνών (9η) / Εκπαιδευτήρια Δούκα
Μπιτσάκου Ιόλη: Οδοντιατρική Αθηνών / Κολλέγιο Ψυχικού
Βάθης Χρήστος: Οδοντιατρική Θεσσαλονίκης/Κολλέγιο Αθηνών
Μακρή Ανδρομάχη : Οδοντιατρική Θεσσαλονίκης / 49ο ΓΕΛ Αθηνών
Καλεμάκη Στέλλα : Οδοντιατρική Θεσσαλονίκης / 6ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Τούντας Γιάννης: Οδοντιατρική Θεσσαλονίκης / Εσπερινό ΓΕΛ Αγ. Αναργύρων
Μηνακίδη Δανάη: Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης (17η)/Κολλέγιο Ψχικού
Καρτάλη Ιωάννα: Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης/Αρσάκειο Ψυχικού
Κουτσούκος Πάνος: Φαρμακευτική Αθηνών (8ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Γκιργκινούδη Δέσποινα: Φαρμακευτική Αθηνών / 4ο ΓΕΛ Αμαρουσίου 
Ανδρεοπούλου Μαριλένα : Φαρμακευτική Αθηνών / 1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Πούλου Μαρίλια: Φαρμακευτική Αθηνών/ Κολλέγιο Αθηνών
Κατσάμπα Χριστίνα: Φαρμακευτική Πάτρας / Αρσάκειο Εκάλης
Nιχάρ Ροχά: Φαρμακευτική Πάτρας/1ο ΓΕΛ Ν. Ηρακλείου
Ματσιούλας Απόστολος: Φαρμακευτική Πάτρας / 3ο ΓΕΛ Γαλατσίου
Βάθης Χρήστος: Φαρμακευτική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Κονίδης Κωστής: Φαρμακευτική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Λύρη Μαρία : Φαρμακευτική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Αυγερινού Μαρία: Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ) / Ριζάρειος 
Κανδηλώρου Δανάη: Νομική Αθηνών (1η) / Κολλέγιο Αθηνών
Φωτοπούλου Σύλδια: Νομική Αθηνών (3η) / Λεόντιος Πατησίων
Παπαχρονόπουλος Μάνος: Νομική Αθηνών (15ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Αναστασοπούλου Χρυσαυγή: Νομική Αθήνας (16η)/Βαρβάκειος
Μπίρταχα Χριστίνα: Νομική Αθηνών (16η ) / Κολλέγιο Ψυχικού
Αποστολός Κων/νος: Νομική Αθήνας (19ος)/Αρσάκειο Εκάλης
Μαγκλάρας Θοδωρής: Νομική Αθηνών (23ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Καραογλανιάν Ελισάβετ: Νομική Αθηνών / 4ο ΓΕΛ Γλυφάδας
Κίντζιου Αθηνά: Νομικής Αθηνών / Ιόνιος Σχολή 
Λιαρομμάτη Γεωργία: Νομική Αθηνών / Σχολή Μωραΐτη
Σπανουδάκης Αλέξανδρος: Νομική Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Κολιοπούλου Ιωάννα: Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Αργυριάδης Χάρης: Νομική Αθήνας/Ελληνογερμανική Σχολή
Γαζής Κων/νος: Νομική Αθήνας/Αρσάκειο Εκάλης
Λαγκαδιανού Κλειώ: Νομική Αθήνας/Κολλέγιο Αθηνών
Λαμπρινοπούλου Σύλβια: Νομική Αθήνας/Αρσάκειο Εκάλης
Μαμάκος Δημήτρης: Νομική Αθήνας/Κολλέγιο Αθηνών
Μελανίτη Μαρίλια: Νομική Αθήνας/Αρσάκειο Εκάλης
Ραβάνη Μίνα: Νομική Αθήνας/Σχολή Αυγουλέα Λιναρδάτου
Λαμπρινάκου Αλεξάνδρα: Νομική Αθήνας/ΓΕΛ Μελισσίων
Οικονομάκος Ρωμανός: Νομική Αθηνών / Σχολή Μωραΐτη
Παπαρσένου Αλεξία: Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Λιβάνη Ηλέκτρα: Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Ψυχικού
Εξάρχου Ιωάννα - Μαρίνα: Νομική Αθηνών/ Εκπαιδευτήρια Πλάτων
Νικολιδάκη Μαριλένα: Νομική Αθηνών / 6ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Βυθούλκας Κωνσταντίνος : Νομική Αθηνών / Ι.Μ. Παναγιωτόπουλος
Κουτεντάκη Ελένη : Νομική Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Ντουχάνη Περσεφόνη : Νομική Αθηνών / Ιόνιος Σχολή
Αυγητίδου Αθηνά : Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Κιούλος Χρήστος : Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Τζίφρας Ίων: Νομική Αθηνών (53ος) / Κολλέγιο Ψυχικού
Γουλάκου Μαγδαληνή: Νομική Αθηνών (58η)/ Κολλέγιο Αθηνών
Τλα-Ντα Σίλβα Ερρικέτη: Νομική Αθηνών / Κολλέγιο Ψυχικού
Ασημακοπούλου Μαριάννα: Νομική Αθηνών / Κολλέγιο Ψυχικού
Χατζηγιάννης Μάριος: Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Λεπίδα Μαρία: Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Ψυχικού
Παναγιωτοπούλου Μαριορή: Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Κρυστάλλη Φοίβη: Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Ψυχικού
Καφρίτσα Δήμητρα: Νομική Θεσσαλονίκης / Ελληνογαλλική Σχολή Ουρσουλίνων
Λαγκαδιανού Νίνα: Νομική Θεσσαλονίκης / Κολλέγιο Αθηνών 
Μπούση Μυρτώ: Νομική Θεσσαλονίκης / Πειραματικό Αναβρύτων
Αγτζίδης Γιώργος: Νομική Θεσσαλονίκης / Αρσάκειο Εκάλης
Βρύζα Ηρώ: Νομική Θεσσαλονίκης / Κολλέγιο Αθηνών
Αλεξανδρίδη Βάννα: Νομική Θεσσαλονίκης / 4ο Λύκειο Ν.Ηρακλείου
Σεβδαγιάν Νικόλας: Νομική Κομοτηνής / Πειραματικό Σχολείο Πανεπιστημίου Αθηνών
Μολδοβανίδου Χρυσή: Νομική Κομοτηνής / Εκπαιδευτήρια Δούκα
Παντελίδης Γιάννης: Νομική Κομοτηνής/Κολλέγιο Αθηνών
Αυγητίδης Κωστής: Νομική Κομοτηνής/Αρσάκειο Εκάλης
Καρτάλη Ελεάνα : Νομική Κομοτηνής / Αρσάκειο Ψυχικού
Λεωπούλου Νίνα: Νομική Κομοτηνής / Κολλέγιο Αθηνών
Καζόγλου Στάθης: Νομική Κομοτηνής / Μαράσλειο
Παπακωνσταντίνου Μάριος: Ψυχολογία Αθήνας / Αρσάκειο Ψυχικού
Νικολάου Αλεξάνδρα: Ψυχολογία Αθήνας / Αρσάκειο Εκάλης
Αλβανοπούλου Μαρία: Ψυχολογία Αθήνας / Αρσάκειο Ψυχικού
Σιαχάμη Αδαμαντία: Ψυχολογίας Αθήνας/ΓΕΛ Νέας Πεντέλης
Βιτάλη Ολυμπία: Ψυχολογία (Παντείου) / Πειραματικό Αναβρύτων
Κυριάκου Δωρονίκη: Ψυχολογία (Παντείου) / Σχολή Μωραΐτη
Λώλος Θάνος: Ναυπηγών ΕΜΠ Αθηνών (1ος) / Σχολή Αυγουλέα Λιναρδάτου
Λώλος Νίκος : Ναυπηγών ΕΜΠ Αθηνών / Εκπαιδευτήρια Παπαχαραλάμπους
Ζερβού Κορίνα: Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών Αθήνας/Πειραματικό ΓΕΛ Αναβρύτων
Αργύρης Αλέξανδρος: Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών Αθήνας/Εκπαιδευτήρια Δούκα
Καλλιέρος Αναστάσης : Ναυπηγών ΕΜΠ Αθηνών /Κολλέγιο Αθηνών
Γεωργιόπουλος Γιάννης : Ναυπηγών ΕΜΠ Αθηνών (38ος) / Σχολή Αυγουλέα Λιναρδάτου
Αγγελάκης Αλέξανδρος : Ναυπηγών ΕΜΠ Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Γκότση Μάρσια: Ναυπηγών Μηχανικών Δυτ. Αττικής (14η) / Κολλέγιο Αθηνών
Γραμματικός Γιάννης: Ναυπηγών Μηχανικών (Αιγάλεω) / ΓΕΛ Μελισσίων 
Παπαευθυμίου Βασίλης: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (16ος) / Αρσάκειο Εκάλης
Στούρας Μιλτιάδης: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (22ος) / Αρσάκειο Εκάλης
Κονταλέξη Μαρίνα: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (22η ) / Αρσάκειο Εκάλης
Δρακοπούλου Πελαγία: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (27η) / Αρσάκειο Εκάλης
Παπαλάμπρου Ηλίας: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / Εράσμειος
Μπαρκάτσα Σοφία: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / 2ο ΓΕΛ Πεύκης
Σαββάκης Παντελής: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (43ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Κουλούρης Σπύρος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / Ελληνογερμανική Αγωγή 
Ευστρατιάδου Σοφία: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / Αρσάκειο Εκάλης
Σακκάς Δημήτρης: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / Κολλέγιο Αθηνών
Δούκογλου Αλέξανδρος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης / Πειραματικό Αναβρύτων
Κίντζιος Γιώργος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης / Ιόνιος Σχολή
Παπακωνσταντίνου Χρήστος : Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης / Αρσάκειο Εκάλης
Μπαμπαγιούρη Κατερίνα: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών 
Οικονομάκου Χρύσα: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / ΓΕΛ Διονύσου
Ρήγος Δημήτρης: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας (25ος) / 1ο ΓΕΛ Πεύκης
Στουραΐτη Μαρία: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας (15η)/Βαρβάκειος
Φουρναράκης Πολυχρόνης: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας/3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Τσουβαλά Έλλη: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / Αρσάκειο Εκάλης
Ριζεάκος Βασίλης: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / 5ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Καλλέργη Μάιρα: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / Γερμανική Σχολή Αθηνών
Αγγουράς Νίκος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Παπαδόπουλος Κων/νος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / Σχολή Μωραΐτη
Ρήγος Νίκος : Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / 1ο ΓΕΛ Πεύκης
Σαμπάνης Αλέξανδρος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / Αρσάκειο Ψυχικού
Παναγοπούλου Σοφία: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Σωτηρόπουλος Διονύσης: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / 2ο Πεύκης
Τσαγκέτας Ιάσονας: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κρήτης / 3ο ΓΕΛ Κηφισιάς
Μαρτάκου Κατερίνα: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κρήτης/PIERCE
Μπάρκας Κων/νος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κρήτης/Αρσάκειο Ψυχικού
Παπαγιαννόπουλος Μάριος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κρήτης / 1ο ΓΕΛ Πεύκης
Στρατής Φίλιππος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κρήτης / Δημοσθένειο Λύκειο Παιανίας
Νόικος Γιώργος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κρήτης / 4ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Πεπονής Μάριος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κρήτης/ 6ο Ν. Ιωνίας
Στούρα Θεοδώρα: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Βόλου / Αρσάκειο Εκάλης
Μαρίνης Ελευθέριος: Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (6ος) / Αρσάκειο Ψυχικού
Πουλάκης Γιώργος: Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (16ος) / Αρσάκειο Εκάλης
Κωνσταντινίδης Άρης: Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (42ος) / Κολλέγιο Ψυχικού
Βασιλείου Τερέζα – Άννα: Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / Εκπαιδευτήρια Δούκα
Αρώνης Άρης: Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / 6ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Γεωργακόπουλος Ηλίας: Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / Αρσάκειο Ψυχικού
Γρηγορόπουλος Κων/νος: Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / Αρσάκειο Εκάλης
Γκόλιας Χρήστος: Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (22ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Πασσάς Δημήτρης: Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (44ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Καλλιέρος Νικόλας : Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / Κολλέγιο Αθηνών
Κύβελος Νικόλας: Μηχανολόγων Μηχανικών Πάτρας / Πειραματικό Αναβρύτων 
Ζολώτας Αναστάσιος: Μηχανολόγων Μηχανικών Πάτρας / Αρσάκειο Εκάλης 
Τόιλος Χρήστος: Μηχανολόγων Μηχανικών Πάτρας / Αρσάκειο Ψυχικού 
Κόκκας Μάριος: Μηχανολόγων Μηχανικών Κοζάνης (10ος) / 1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Παπαδόγιαννη Μαρία: Μηχανολόγων Μηχανικών Κοζάνης/Γερμανική Σχολή Αθηνών
Αρώνης Νίκος : Μηχανολόγων Μηχανικών Βόλου / 6ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Τσακαλίδου Ειρήνη: Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ (28η) / Κολλέγιο Αθηνών
Μπέλση Ειρήνη : Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ / Σχολή Μωραΐτη
Κοτζαουστόπουλος Βασίλης: Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ / 4ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Κόκκας Θοδωρής: Χημικών Μηχανικών Πάτρας (21ος) / 1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Μακαντάσης Γιάννης: Μηχανικών Η/Υ Πάτρας / Αρσάκειο Ψυχικού
Αποστόλου Δημήτρης: Μηχανικών Υπολογιστών και Πληροφορικής Ιωαννίνων / Εκπαιδευτική Αναγέννηση
Βελώνιας - Μπελώνιας Γιώργος: Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ / Πειραματικό Αναβρύτων
Τσιλιφώνης Μάνος: Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ / 1ο ΓΕΛ Μελισσίων
Μακρή Εύα: Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ (2η) / 2ο Λύκειο Βριλησσίων
Βλάχος Ηλίας : Χημικών Μηχανικών / Κολλέγιο Αθηνών
Ευαγγελίου Κωνσταντίνος: Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ / Αρσάκειο Εκάλης
Λύρη Μαρία: Χημικών Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Γκυρτή Βάλια: Χημικών Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Ριζεάκος Χάρης: Χημικών Μηχανικών Πάτρας / 5ο Λύκειο Αμαρουσίου
Παπαδήμα Κατερίνα: Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών ΕΜΠ (2η) / Κολλέγιο Αθηνών
Παναγοπούλου Αγγελίνα: Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας / 1ο ΓΕΛ Πεύκης
Σακκάς Νικήτας: Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών / Κολλέγιο Αθηνών
Γεωργαντά Ειρήνη: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ (4η) / 2ο ΓΕΛ Πεύκης
Λαμπρινοπούλου Άννα-Μαρία : Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ (5η) / Αρσάκειο Εκάλης
Βλαχοκυριάκου Όλγα: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Αθήνας (11η)/ΓΕΛ Μελισσίων
Κρούσκου Μαριάνθη – Ειρήνη: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ (12η) / ΓΕΛ Πεντέλης
Μαγκλάρα Αγγελική – Χριστίνα: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ / Νέα Γενιά Ζηρίδη
Γραμματάς Άρης : Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ / Κολλέγιο Αθηνών
Γράψας Κωνσταντίνος : Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλονίκης / Αρσάκειο Ψυχικού
Γραμματοπούλου Ελεάννα: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλονίκης / Κολλέγιο Αθηνών
Ανδριώτη Μαρίνα : Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πάτρας (32η) / Αρσάκειο Εκάλης
Τόμου Νιόβη: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πάτρας / Εκπαιδευτήρια Γείτονα
Ρουγγέρης Χριστόφορος: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Ξάνθης / Αρσάκειο Ψυχικού
Κατσίκα Βάσια: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Κρήτης / ΓΕΛ Λυκόβρυσης
Γιαννακοπούλου Νικολέτα: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Κρήτης/Αρσάκειο Ψυχικού
Ζαμκοτσιάν Μάριος : Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Κρήτης / Εκπαιδευτήρια Ζαγοριανάκου
Μπίφσας Σπύρος: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Κρήτης / ΓΕΛ Βουλιαγμένης 
Μαρίνης Πλούταρχος: Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ (22ος) / Αρσάκειο Ψυχικού
Καραγιάννης Παναγιώτης: Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ / Εκπαιδευτική Αναγέννηση
Κρούσκος Γιάννης: Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ / ΓΕΛ Πεντέλης
Γιαννόπουλος Γιάννος: Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ / Κολλέγιο Αθηνών
Διαμαντά Μαριάννα: Πολιτικών Μηχανικών Αθήνας/PIERCE 
Καπασακάλης Σπύρος: Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ / Εκπαιδευτήρια Πλάτων
Πασσάς Σταμάτης: Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ / Κολλέγιο Αθηνών
Ροντήρης Γιώργος : Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ / Γερμανική Σχολή Αθηνών
Χρηστόπουλος Ανδρέας: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας (15ος) / Ελληνογερμανική Αγωγή
Λυκούρης Παναγιώτης: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας / Αρσάκειο Εκάλης
Μιχαλαρόγιαννης Κων/νος: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας/Ι.Μ. Παναγιωτόπουλος
Σγουμπόπουλος Γιώργος: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας/ΓΕΛ Μελισσίων
Κοτσώλης Απόστολος: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Ροντήρης Λευτέρης: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας / 1ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Βλάχος Γιάννης : Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Μισιτζής Λεωνίδας: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Ψυχικού
Ζούβελος Μιχάλης: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας / Αρσάκειο Εκάλης
Πάστρας Άγγελος: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Καρπούζα Άλκηστις: Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης / Αρσάκειο Εκάλης
Δασκαλάκης Ηλίας: Πολιτικών Μηχανικών Βόλου / Κολλέγιο Αθηνών
Τζανακάκης Ιάσων: Πολιτικών Μηχανικών Ξάνθης / 2ο Μελισσίων
Τικτόπουλος Κων/νος: Μηχανικών Μεταλλείων και Μεταλουργών Αθήνας/ΓΕΛ Μελισσίων
Τσαούτου Μαριλένα: Μηχανικών Μεταλλείων Μεταλλουργών ΕΜΠ / Κολλέγιο Ψυχικού
Κολυδά Άννα-Μαρία: Μηχανικών Μεταλλείων Μεταλλουργών ΕΜΠ / Αρσάκειο Εκάλης
Ντάλη Βερενίκη: Μηχανικών Μεταλλείων Μεταλλουργών ΕΜΠ / Κολλέγιο Αθηνών
Γεωργιοπούλου Γιασεμή: Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών ΕΜΠ / ΓΕΛ Νέας Ερυθραίας
Τσουκαλά Μυρσίνη: Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών ΕΜΠ / Αρσάκειο Εκάλης 
Δημητρέλη Αθηνά: Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών ΑΠΘ / ΓΕΛ Νέας Ερυθραίας
Σολομωνίδου Ελευθερία: Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ (2η) / Ιόνιος Σχολή
Μπαλίνοβιτς Βιλιάνα: Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ / Λύκειο Ηρακλείου
Σαρηγιάννη Ντόρα: Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ / Λεόντειος Πατησίων
Αρβανίτη Μαριαλένα: Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ / Κολλέγιο Αθηνών
Καθαρείου Σοφία: Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ / Αρσάκειο Εκάλης
Καββάλου Δήμητρα: Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών Αθήνας/2ο ΓΕΛ Πεύκης
Τσαπρούνης Κων/νος: Μαθηματικών και Εφαρμοσμένων Μαθηματικών Κρήτης/Αρσάκειο Εκάλης
Φουλεδάκης Γιάννης: Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας (2ος) / 1ο ΓΕΛ Ηρακλείου
Στιβακτάκης Αντώνης: Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας (3ος) / Μουσικό Λύκειο Ηρακλείου
Καρανικόλας Θάνος: Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας/1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Κυρπόγλου Παντελής: Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (5ος)/Κολλέγιο Αθηνών
Σιδερής Γιώργος: Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας ΟΠΑ (29ος) / Αρσάκειο Εκάλης
Λαπατάς Παναγιώτης: Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας ΟΠΑ / Αρσάκειο Εκάλης
Αλεξόπουλος Γιώργος: Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας ΟΠΑ / Σχολή Μωραΐτη
Παυλόπουλος Αλέξανδρος: Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας ΟΠΑ / Αρσάκειο Εκάλης
Νομικός Βασίλης: Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας ΟΠΑ / Αρσάκειο Εκάλης
Δούρου Έλενα : Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών / Αμερικανικό Κολλέγιο Αγ. Παρασκευής
Κολιμάτση Ειρήνη: Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας, Οικονομικό Παν/μιο Αθηνών (22η) / Αρσάκειο Εκάλης
Τριανταφύλλου Μάριος: Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ / ΓΕΛ Μελισσίων
Κλεισιούνη Αναστασία: Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας ΟΠΑ / Πειραματικό Αναβρύτων
Τσαμάκη Έλενα: Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ (12η) / Αρσάκειο Εκάλης
Βρεττός Παντελής: Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Αθήνας / Αρσάκειο Εκάλης
Ελευθερίου Αντωνία: Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Αθήνας / Εκπαιδευτήρια Δούκα
Βυθούλκας Βασίλης: Πληροφορικής Αθήνας (16ος) / Ι.Μ. Παναγιωτόπουλος
Κωνσταντινίδης Τάσος: Πληροφορική ΠΑ.ΠΕΙ. / Αρσάκειο Εκάλης
Πατρίκης Γιώργος: Πληροφορική Ο.Π.Α. (3ος) / Λύκειο Μελισσίων
Βλάχου Λήδα: Πληροφορική ΟΠΑ / Αρσάκειο Εκάλης
Κυριακόπουλος Γιάννης: Πληροφορικής Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Σπυρόπουλος Γιάννης: Πληροφορικής (Πειραιάς) / 3ο ΓΕΛ Νέου Ηρακλείου
Καλογερόπουλος Θεόδωρος: Πληροφορικής Πειραιά / Ριζάρειος
Λαμπρινάκος Σπύρος: Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής (Πειραιάς) / ΓΕΛ Μελισσίων
Σγουμποπούλου Κατερίνα: Στατιστικής ΟΠΑ / 1ο ΓΕΛ Μελισσίων
Πουλημένος Άγγελος: Στατιστικής και Ασφαλιστικής (ΠΑΠΕΙ) / Πρότυπος Σχολή Αυγουλέα - Λιναρδάτου
Κυριακόπουλος Ζαχαρίας: Ψηφιακών Συστημάτων (Πειραιάς) / Πειραματικό Αναβρύτων
Μπέλσης Αναστάσης: Ψηφιακών Συστημάτων (Πειραιάς) / Σχολή Μωραΐτη
Νικολακάκης Παναγιώτης: Πληροφορικής και Τηλεματικής Αθηνών / Ελληνογαλλική Σχολή
Γουλάκου Σωσσάνα: Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας Αθήνας (13η)/Κολλέγιο Αθηνών
Τσουβαλά Δάφνη: Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (25η) / Αρσάκειο Εκάλης
Σκάπουλα Αναστασία : Μαρκετινγκ και Επικοινωνίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών / Εκπαιδευτήρια Ζαγοριανάκου
Κατσώρχη Μαργαρίτα: Βιομηχανικής Διοίκησης και Τεχνολογίας Πειραιά/Αρσάκειο Εκάλης
Τσουκαλάς Κων/νος: Διοίκηση Επιχειρήσεων Πάτρας/Αρσάκειο Εκάλης
Κατσουλάρη Παναγιώτα: Οικονομικής Επιστήμης (Αθήνα) / ΓΕΛ Νέας Πεντέλης
Παρθενίου Γεσθημανή: Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πειραιάς) / 2ο ΓΕΛ Παλλήνης
Ιατρίδης Δημήτρης: Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων ΟΠΑ / Κολλέγιο Αθηνών
Γεροντή Στέλλα: Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων ΟΠΑ / Κολλέγιο Αθηνών
Τζιμπράκου Έρρικα: Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων ΟΠΑ / 1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Καλογεράκη Νίκη: Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων Αθηνών (32η) / Αρσάκειο Εκάλης
Γουλάκος Αλέξανδρος: Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων Αθηνών (40ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Αγτζίδης Ανδρέας: Οικονομικές Επιστήμες (23ος) / Αρσάκειο Εκάλης
Ακτουδιανάκης Νίκος: Οικονομικές Επιστήμες Αθήνας/1ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Πρασίνου Ευαγγελία: Διοίκηση Επιχειρήσεων Δυτ. Αττικής / 1ο ΓΕΛ Πεύκης
Τσώλη Έλενα: Διοίκηση Επιχειρήσεων Αιγαίου / Ευαγγελική Σχολή
Κατσιρέα Ζωή: Πληροφορική με εφαρμογές στη Βιοϊατρική Θεσσαλίας / Κολλέγιο Ψυχικού
Σέκερης Θάνος: Πληροφορική με εφαρμογές στη Βιοϊατρική Θεσσαλίας / Κολλέγιο Αθηνών
Λώλου Μόνικα: Οικονομικής και Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου / Εκπαιδευτήρια Παπαχαραλάμπους
Χωριανόπουλος Άγγελος: Οικονομικών Επιστημών Τρίπολης / Αρσάκειο Εκάλης
Μπασδέκη Βίκυ: Βιολογίας Αθηνών / 1ο ΓΕΛ Αθηνών
Σπυρόπουλος Χάρης: Βιολογίας Πάτρας / 3ο ΓΕΛ Ηρακλείου
Σμυρνής Γιώργος: Βιολογίας Αθήνας / Κολλέγιο Αθηνών
Λώλος Αθανάσιος : Βιολογίας Αθήνας / Αυγουλέα -Λιναρδάτου
Μετζελοπούλου Άντρια: Βιολογίας Αθηνών / Ι.Μ. Παναγιωτόπουλος
Διαμαντάρα Ιωάννα: Βιολογίας Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Παππά Μικαέλα: Βιολογίας Κρήτης / Λύκειο Διονύσου
Αγτζίδης Αλέξης: Βιολογίας Πάτρας / Αρσάκειο Εκάλης
Κίσσα Ελευθερία: Βιολογίας Πάτρας/2ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Μαυρομμάτης Γιώργος : Βιολογίας Πάτρας / Βαρβάκειος Σχολή
Βλάχος Δημήτρης: Βιολογίας Πάτρας / Εκπαιδευτήρια Δούκα
Κουρίνος Δημήτρης: Βιολογίας Κρήτης/Κολλέγιο Αθηνών
Τάλιουρα Άρτεμις: Βιολογικών Εφαρμογών και Τεχνολογιών Ιωαννίνων (5η)/Πειραματικό ΓΕΛ Αναβρύτων
Πολλάλη Βιολέτα: Μηχανικών Βιοϊατρικής Τεχνολογίας Αθήνας (4η)/1ο ΓΕΛ Πεύκης
Μπουρέκα Μαριάννα: Νοσηλευτική Αθηνών / 4ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Παπαδάκη Στέλλα: Νοσηλευτική Αθηνών / Αγ. Ιωσήφ Πεύκης
Ανδριοπούλου Μαργαρίτα: Νοσηλευτική παν. Δυτ. Αττικής / Αρσάκειο Εκάλης
Φρέσκου Μυρτώ: Νοσηλευτική παν. Δυτ. Αττικής / Λεόντειος Πατησίων
Χαϊδόγιαννη Ειρήνη: Νοσηλευτική ΤΕΙ Ιωαννίνων / ΓΕΛ Νέας Πεντέλης
Δερμιτζάκη Στεφανία: Νοσηλευτικής Σπάρτης/3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Γεράκης Τίμος: Φυσικοθεραπείας Αθηνών (16ος) / 2ο ΓΕΛ Πεύκης
Λάζαρη Ειρήνη: Φυσικοθεραπείας Αθήνας (12η)/Αρσάκειο Εκάλης
Παπαλέξης Ορέστης: Φυσικοθεραπείας (Αιγάλεω) / Ελληνική Παιδεία
Ταβουλαρέας Ανδρέας: Φυσικοθεραπείας Λαμίας / 2ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Μπάκουλα Ειρήνη: Φυσικοθεραπείας Λαμίας (13η)/2ο ΓΕΛ Παλλήνης
Λάζαρη Ειρήνη: Φυσικοθεραπείας Λαμίας / Αρσάκειο Εκάλης
Χριστοφορίδης Γιώργος: Φυσικοθεραπείας Αιγίου / 10ος Pierce
Καραντάνη Ιωάννα: Φυσικοθεραπείας Αιγίου / ΓΕΛ Μελισσίων
Τσαούτου Αλεξία: Φυσικοθεραπείας Αιγίου / Κολλέγιο Ψυχικού
Κολιοπούλου Κατερίνα:Φυσικοθεραπείας Αίγιο/3ο ΓΕΛ Γαλατσίου
Νομικού Μαρία: Μαιευτικής παν. Δυτ. Αττικής / Αρσάκειο Εκάλης
Μπάκουλα Ειρήνη: Μαιευτική Θεσσαλονίκης / 2ο ΓΕΛ Παλλήνης
Λυμπερόπουλος-Μπούνταλης Φίλιππος : Φυσικής Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Κωνσταντινίδου Τζίνα: Φυσικής Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Βασιλακόπουλος Γιώργος: Φυσικής Αθήνας/Λεόντειος Πατησίων
Πουλάκη Τάνια: Φυσικής Πάτρας / ΓΕΛ Παιανίας
Βούλγαρη Αλεξάνδρα: Φυσικής Κρήτης/Άγιος Ιωσήφ
Ανδρεόπουλος Επαμεινώνδας: Χημείας Αθήνας / Πειραματικό ΓΕΛ Αναβρύτων
Μπουγιούκα Σοφία: Χημείας Πάτρας / ΓΕΛ Νέας Ερθραίας
Νοϊκου Δήμητρα: Χημείας Πάτρας / 4ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Καπνίδου Δάφνη: Χημικό Πάτρας/Αρσάκειο Ψυχικού
Περδικάρη Πηνελόπη: Χημείας Ιωαννίνων / Αρσάκειο Ψυχικού 
Ψαρρά Χριστίνα: Χημείας Κρήτης / Αρσάκειο Εκάλης

Κανελλοπούλου Κατερίνα: Χημείας Πάτρας / Γερμανική Σχολή
Σιδερή Στέλλα: Χημείας Θεσσαλονίκης / Αρσάκειο Εκάλης
Παπαγιαννακόπουλος Λεωνίδας: Χημείας Θεσσαλονίκης / Γερμανική Σχολή Αθηνών
Παρασκευά Χριστίνα: Μαθηματικών Αθήνας/PIERCE
Παπατριανταφύλλου Ολυμπία : Μαθηματικών Αθήνας / 2ο ΓΕΛ Χαλανδρίου
Πάτση Μυρτώ: Μαθηματικών Αθηνών / Λύκειο Αναβρύτων
Ασλανίδης Λεωνίδας: Μαθηματικών Πάτρας / 1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Σημαντήρης Γιάννης: Μαθηματικών Πάτρας / Αρσάκειο Εκάλης
Παπαγεωργίου Κωνσταντίνος: Μαθηματικών Κρήτης / Αρσάκειο Ψυχικού
Ξυγγάκη Ρέα: Μαθηματικών Κρήτης / Ελληνογαλλική Σχολή Αγίας Παρασκευής
Κωνσταντινίδη Σίσσυ: Μαθηματικών Κρήτης / Κολλέγιο Αθηνών
Γεράκης Τίμος: Επιστήμης Διαιτολογίας και Διατροφής Αθήνας/2ο ΓΕΛ Πεύκης
Πλυτά Μαρίνα: Διαιτολογία και Διατροφολογία Χαροκοπείου Αθηνών / Ελληνογαλλική σχολή Ουρσουλινών
Γούναρη Πηνελόπη: Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής Αθήνας / Saint Joseph
Κεχρή Μαρία Ελένη: Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής Αθήνας / 59ο ΓΕΛ Αθηνών
Νεκταρίου Μαργαρίτα: Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής Αθήνας / 1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Σταθοπούλου Μαριλίνα: Επιστήμης τροφίμων και διατροφής του ανθρώπου Αθήνας / Πειραματικό ΓΕΛ Αναβρύτων
Μαριδάκη Ευθυμία: Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής Ανθρώπου, Γεωπονικό / Γερμανική Σχολή Αθηνών
Κουτσονικόλα Ιωάννα: Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής του Ανθρώπου (Αθήνα) / Ιόνιος Σχολή
Τριανταφύλλου Ιφιγένεια: Βιοτεχνολογίας Αθηνών / Αρσάκειο Ψυχικού 
Εξάρχου Έμμα: Αγροτικής Οικονομίας και Ανάπτυξης Αθηνών / Αρσάκειο Ψυχικού 
Χριστοδούλου Έλενα: Γεωπονίας Θεσσαλονίκης / 3ο ΓΕΛ Κηφισιάς
Καρούζος Χάρης: Βιοϊατρικών Επιστημών Αθηνών / Κολλέγιο Ψυχικού
Κυριζόπουλος Μάριος Θωμάς: Επιστήμης Υπολογιστών Πανεπιστήμιο Κρήτης / Αρσάκειο Εκάλης
Βυτινιώτη Νεφέλη: Βιοϊατρικών Επιστημών Δυτ. Αττικής / Αρσάκειο Εκάλης
Κατρανζοπούλου Μαρία: Πληροφορικής με εφαρμογές στη βιοϊατρική Λαμίας / ΓΕΛ Νέας Πεντέλης
Στεφανάκης Γιάννης: Πληροφορικής με Εφαρμογές στη Βιοϊατρική (Λαμία) / Αρσάκειο Εκάλης
Σιαμπλή Δάφνη: Βιολογικών Εφαρμογών Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων / Γερμανική Σχολή Αθηνών
Μυλωνάς Johnny: Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης Ξάνθης /Κολλέγιο Ψυχικού
Σιακάρας Βασίλης: Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Κρήτης (17ος) / Αρσάκειο Εκάλης
Κουρίνος Μάνος: Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης Κρήτης / Κολλέγιο Αθηνών
Τσιτσίκα Μάρα: Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης Κρήτης / Κολλέγιο Αθηνών
Σγουμπόπουλος Γιώργος: Μηχανικών Περιβάλλοντος Κρήτης / 1ο ΓΕΛ Μελισσίων
Μαυρομμάτη Μαρβίλια : Μηχανικών Περιβάλλοντος Κρήτης / Βαρβάκειος Σχολή
Κατσάρας Άρις : Μηχανικών Περιβάλλοντος Κρήτης / Γερμανική Σχολή Αθηνών
Τζανέτου Μελίνα: Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης Κρήτης / Κολλέγιο Αθηνών.
Λιβιεράτου Δέσποινα: Φιλολογίας Αθηνών / Αρσάκειο Ψυχικού
Σερδάρη Μαρία: Φιλολογίας Αθηνών / Πειραματικό Λύκειο Αγ. Αναργύρων
Ζευγόλη Ελένη: Φ.Π.Ψ. Αθηνών/ΓΕΛ Δροσιάς
Καϊμακάμη Όλγα: ΦΠΨ Αθηνών / 1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
.Δούκα Μαριέβα: Φ.Π.Ψ. Αθηνών / 2ο Λύκειο Κηφισιάς
Κουρής Θοδωρής: Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (22ος) / 2ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Μανούσου Χριστίνα – Ελευθερία: Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών παν. Πειραιά / Ριζάρειος
Αναγνωστοπούλου Κορίνα : Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Λώλου Έλενα: Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Αθηνών / Πρότυπος Σχολή Αυγουλέα - Λιναρδάτου
Τσιλιβάκου Κατερίνα: Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (Πειραιάς) / ΓΕΛ Διονύσου
Λάππας Αλέξανδρος: Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Αθήνας/5ο ΓΕΛ Ν. Ιωνίας
Φωκαέως Θεοδώρα: Επικοινωνίας Μέσων και Πολιτισμού Αθήνας (23η)/Αρσάκειο Εκάλης
Πηλείδη Ρηγώ: Επικοινωνίας Μέσων και Πολιτισμού Αθήνας/Εκπαιδευτήρια Δούκα
Πατεράκης Σταύρος: Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθηνών (24ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Μουσά Ηλιάνα: Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Ράικου Σίβυλλα: Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθηνών / 1ο ΓΕΛ Παπάγου
Λύτσικα Ευγενία: Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Βυθούλκα Ισιδώρα: Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθηνών / Κολλέγιο Ψυχικού
Αποστολοπούλου Δήμητρα: Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας Παντείου / Κολλέγιο Ψυχικού
Κίντζιου Αθηνά: Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας / Ιόνιος Σχολή
Γκοτζάι Στέλλα: Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας Παντείου / 1ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Δημητρόπουλος Ανδρέας: Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας Παντείου / Άγιος Ιωφήφ
Καψής Παναγιώτης: Πολιτικών Επιστημών ΕΚΠΑ / Κολλέγιο Αθηνών
Φουφόπουλος Βασίλης: Πολιτικής Επιστήμης Κρήτης / Αρσάκειο Εκάλης
Ιωαννίδου Ερμιόνη: Πολιτικής Επιστήμης και Διεθνών Σχέσεων παν. Πελ/νήσου / Αρσάκειο Εκάλης
Θεοφανάτος Δημοσθένης: Πολιτικής Επιστήμης Κρήτης/Κολλέγιο Ψυχικού
Χαραλαμποπούλου Έλενα: Φιλολογίας Αθηνών / Αρσάκειο Ψυχικού
Παπαϊωάννου Ειρήνη: Φιλολογίας Κρήτης / 1ο ΓΕΛ Ραφήνας
Σκορδά Χριστίνα: Ιστορίας & Αρχαιολογίας Ιωαννίνων (30η) / Αρσάκειο Εκάλης
Μπατρίνου Αλίσια: Παιδαγωγικό Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αθηνών / 9ο ΓΕΛ Αμαρουσίου 
Μπατρίνου Κατερίνα: Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθηνών / 9ο ΓΕΛ Αμαρουσίου 
Σιουκιούρογλου Δήμητρα: Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης / Λεόντειος Πατησίων
Βαλλιάνου Μαρία – Ελένη: Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας / 6ο ΓΕΛ Ν. Ιωνίας
Τσαπρούνη Δέσποινα: Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων Αρσάκειο Εκάλης
Ιωάννου Γεωργία: Επιστημών της εκπαίδευσης & της αγωγής στην προσχολική ηλικία παν. Πατρών (14η) / Πειραματικό ΓΕΛ Αναβρύτων
Αϊτινίδου Κατερίνα : Νηπιαγωγών Πάτρας / 1ο ΓΕΛ Μελισσίων
Παναγιωτοπούλου Τίνα : Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πάτρας / Σχολή Αυγουλέα Λιναρδάτου
Βασιλακάκος Ιάσονας: Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού Αθήνας/ΓΕΛ Διονύσου
Τσιτσοπούλου Βάσια: Επιστήμης Φυσικής αγωγής και Αθλητισμού ΑΠΘ / Εκπαιδευτήρια Δούκα
Κράια Όλγα: Αγροτικής Οικονομίας και Ανάπτυξης Αθήνας/PIERCE
Κουτσίδης Αχιλλέας: Αγροτικής Οικονομίας και Ανάπτυξης Αθήνας/Βαρβάκειος
Παπαθανασίου Κατερίνα: Ρωσικής Γλώσσας και Σλαβικών Σπουδών Αθηνών / Πειραματικό Αναβρύτων
Τσεπελίδου Ελένη: Κοινωνιολογίας Παντείου / Λεόντειο Λύκειο Πατησίων
Κόλλια Μαρία: Κοινωνιολογίας Παντείου / Λεόντειος Πατησίων
Πετρούτσος Νικόλας: Κοινωνικής Πολιτικής Παντείου (1ος) / Αρσάκειο Ψυχικού
Ριζοπούλου Ειρήνη: Κοινωνικής Ανθρωπολογίας Παντείου / 3ο ΓΕΛ Κηφισιάς
Τζωρτζάτου Στέλλα: Κοινωνικής Ανθρωπολογίας & Ιστορίας Μυτιλήνης / ΓΕΛ Νέας Ερυθραίας
Λιανού Εβελίνα: Κοινωνιολογίας Μυτιλήνης/1ο ΓΕΛ Πεύκης
Διαμαντής Νικόλας: Τεχνολογίας Τροφίμων Τ.Ε.Ι. Αθήνας (17ος)/Κολλέγιο Αθηνών
Βρύζα Ηρώ: Οπτικής και Οπτομετρίας Τ.Ε.Ι. Αθήνας/Κολλέγιο Αθηνών
Καπούρος Γιώργος: Επιστήμης Υλικών Πάτρας / 3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Καλογεροπούλου Ειρήνη: Θεατρικών Σπουδών Αθηνών / Ριζάρειος
Λινάρδου Ελένη: Ιστορία της Τέχνης / Κολλέγιο Αθηνών
Γιαννακάκης Γιώργος: Ιατρικών Εργαστηρίων Αθηνών / Εράσμειος
Στρατηγός Γιάννης: Δημόσιας Υγείας / Κολλέγιο Αθηνών
Ψαρράς Αναστάσης: Γραφιστική Αθηνών / 1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Ορμπίζο Κρίστοφερ: Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών Δυτ. Αττικής / Κολλέγιο Αθηνών
Ιωάννου Αντώνης: Ηλεκτρονικών Μηχανικών Αθηνών / Λύκειο Αναβρύτων
Αθανασόπουλος Νίκος: Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων Αιγαίου / 3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Δεσποτίδου Εβελίνα: Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων Σύρου / Pierce
Χαρμπ Ελένη: Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων Σύρου / ΓΕΛ Νέας Ερυθραίας
Δεμέτζος Περικλής: Μηχανικών Επιστήμης Υλικών Ιωαννίνων / 1ο ΓΕΛ Πεύκης
Ματσιούλας Λάμπρος: Μηχανολόγων Πληροφορικής, Ναύπακτος / 3ο ΓΕΛ Γαλατσίου
Τσακίτη Σοφία: Μηχανικών ορυκτών πόρων Χανίων / 1ο ΓΕΛ Πεύκης
Φουσέκης Πέτρος: Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Σάμου / 3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Δεμέτζος Περικλής: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΤΕ Καβάλας / 1ο ΓΕΛ Πεύκης
Αριστοτελίδη Αθηνά: Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού Θήβας / Ιόνιος Σχολή
Φουρναράκης Μάρκος: Επιστημών της θάλασσας Μυτιλήνης / 3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Σταματάτος Γεράσιμος: Τεχνολογίας Ήχου & Μουσικών Οργάνων Ιονίων νήσων / 3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Δούκας Ρωμανός: Διοίκηση Μονάδων Υγείας και Πρόνοιας, Πειραιά / Νέα Γενιά Ζηρίδη
Τοΐλου Δέσποινα: Τεχνολογιών Γεωπόνων Αμαλιάδας (14η)/Αρσάκειο Ψυχικού

Βρείτε μας στον χάρτη

Ανακοινώσεις προς τους μαθητές μας

Ό,τι πρέπει να γνωριζω για τις Πανελλαδικές Εξετάσεις

(Θέματα, Βάσεις, Μηχανογραφικό, Υπολογισμός Μορίων, Πρόγραμμα κλπ.)

exams

Τα νέα μας από το Facebook

Στοιχεία επικοινωνίας

 eidenai small
 
 
 info (@) eidenai.gr
Φόρμα επικοινωνίας
 2130699555
 2130699777
Βασιλίσσης Σοφίας 52 Μαρούσι
 
 

Μείνετε σε επαφή μαζί μας