Επιτυχόντες 2015-2016

Ανδρεΐκος Δημήτρης: Ιατρική Αθηνών ( 6ος ) / 1ο ΓΕΛ Ν. Ηρακλείου
Γαβριήλ Μάριος: Ιατρική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Δεληγιάννης Πέτρος: Ιατρική Αθηνών / Εκπαιδευτήρια Δούκα
Σμυρνής Αλέξανδρος: Ιατρική Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Νικολόπουλος Γιώργος: Ιατρικό ΣΣΑΣ Θεσσαλονίκης  / Αρσάκειο Ψυχικού
Πετρίδου Ηλέκτρα: Ιατρική Θεσσαλονίκης / Κολλέγιο Αθηνών
Χατζηπαναγιώτου Οδυσσέας: Ιατρική Πάτρας  / Κολλέγιο Αθηνών
Βαφειάδης Βασίλης: Ιατρική Πάτρας / Σχολή Αυγουλέα Λιναρδάτου
Γκότση Έφη: Ιατρική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Παπατριανταφύλλου Ολυμπία: Ιατρική Κρήτης / 2ο ΓΕΛ Χαλανδρίου
Μακρή Ανδρομάχη: Ιατρική Ιωαννίνων (18η) / 49ο ΓΕΛ Αθηνών
Λυκουργιώτη Περσεφόνη: Ιατρική Αλεξανδρούπολης / Κολλέγιο Αθηνών
Βλάχος Γιάννης: Ιατρική Αλεξανδρούπολης / Κολλέγιο Αθηνών
Ματσιούλας Απόστολος: Φαρμακευτική Πάτρας / 3ο ΓΕΛ Γαλατσίου
Βάθης Χρήστος: Φαρμακευτική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Μαγκλάρας Θοδωρής: Νομική Αθηνών (23ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Οικονομάκος Ρωμανός: Νομική Αθηνών / Σχολή Μωραΐτη
Παπαρσένου Αλεξία: Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Λιβάνη Ηλέκτρα: Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Ψυχικού
Κανδηλώρου Δανάη: Νομική Αθηνών (1η) / Κολλέγιο Αθηνών
Εξάρχου Ιωάννα - Μαρίνα: Νομική Αθηνών/ Εκπαιδευτήρια Πλάτων
Νικολιδάκη Μαριλένα: Νομική Αθηνών / 6ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Στούρας Μιλτιάδης: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (22ος) / Αρσάκειο Εκάλης
Σαββάκης Παντελής: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (43ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Τσουβαλά Έλλη: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / Αρσάκειο Εκάλης
Ριζεάκος Βασίλης: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / 5ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Καλλέργη Μάιρα: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / Γερμανική Σχολή Αθηνών
Αγγουράς Νίκος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Παπαδόπουλος Κων/νος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / Σχολή Μωραΐτη
Παπαγιαννόπουλος Μάριος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κρήτης / 1ο ΓΕΛ Πεύκης
Νόικος Γιώργος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών  Κρήτης / 4ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Πουλάκης Γιώργος: Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (16ος) / Αρσάκειο Εκάλης
Κωνσταντινίδης Άρης:  Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (42ος) / Κολλέγιο Ψυχικού
Γεωργακόπουλος Ηλίας:  Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / Αρσάκειο Ψυχικού
Γρηγορόπουλος Κων/νος:  Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / Αρσάκειο Εκάλης
Κοτζαουστόπουλος Βασίλης: Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ / 4ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Κόκκας Θοδωρής: Χημικών Μηχανικών Πάτρας (21ος) / 1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Μακαντάσης Γιάννης: Μηχανικών Η/Υ Πάτρας  / Αρσάκειο Ψυχικού
Αποστόλου Δημήτρης: Μηχανικών Υπολογιστών και Πληροφορικής Ιωαννίνων / Εκπαιδευτική Αναγέννηση
Γεωργαντά Ειρήνη: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ (4η) / 2ο ΓΕΛ Πεύκης
Μαρίνης Πλούταρχος: Πολιτικών Μηχανικών  ΕΜΠ (22ος) / Αρσάκειο Ψυχικού
Καπασακάλης Σπύρος: Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ / Εκπαιδευτήρια Πλάτων
Κοτσώλης Απόστολος: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Ροντήρης Λευτέρης: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας / 1ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Δασκαλάκης Ηλίας: Πολιτικών Μηχανικών Βόλου / Κολλέγιο Αθηνών
Τσαούτου Μαριλένα: Μηχανικών Μεταλλείων Μεταλλουργών ΕΜΠ / Κολλέγιο Ψυχικού
Κολυδά Άννα-Μαρία: Μηχανικών  Μεταλλείων Μεταλλουργών ΕΜΠ / Αρσάκειο Εκάλης
Σγουμπόπουλος Γιώργος: Μηχανικών Περιβάλλοντος Κρήτης / 1ο ΓΕΛ Μελισσίων
Μπασδέκη Βίκυ: Βιολογία Αθηνών / 1ο ΓΕΛ Αθηνών
Σπυρόπουλος Χάρης: Βιολογία Πάτρας / 3ο ΓΕΛ Ηρακλείου
Μαριδάκη Ευθυμία: Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής Ανθρώπου, Γεωπονικό / Γερμανική Σχολή Αθηνών
Μπουρέκα Μαριάννα: Νοσηλευτική Αθηνών / 4ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Παπαδάκη Στέλλα: Νοσηλευτική Αθηνών / Αγ. Ιωσήφ Πεύκης
Γεράκης Τίμος: Φυσικοθεραπείας Αθηνών (16ος) / 2ο ΓΕΛ Πεύκης
Τσαούτου Αλεξία: Φυσικοθεραπείας Αιγίου / Κολλέγιο Ψυχικού
Λάζαρη Ειρήνη: Φυσικοθεραπεία Λαμίας / Αρσάκειο Εκάλης
Μπάκουλα Ειρήνη: Μαιευτική Θεσσαλονίκης / 2ο ΓΕΛ Παλλήνης
Κολιμάτση Ειρήνη: Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας, Οικονομικό Παν/μιο Αθηνών (22η) / Αρσάκειο Εκάλης
Πατρίκης Γιώργος: Πληροφορική Ο.Π.Α. (3ος) / Λύκειο Μελισσίων
Αγτζίδης Ανδρέας: Οικονομικό ΕΚΠΑ (23ος) / Αρσάκειο Εκάλης
Κατσιρέα Ζωή: Πληροφορική με εφαρμογές στη Βιοϊατρική Θεσσαλίας /  Κολλέγιο Ψυχικού
Σέκερης Θάνος: Πληροφορική με εφαρμογές στη Βιοϊατρική Θεσσαλίας / Κολλέγιο Αθηνών
Λώλου Μόνικα: Οικονομικής και Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου / Εκπαιδευτήρια Παπαχαραλάμπους
Χωριανόπουλος Άγγελος: Οικονομικών Επιστημών Τρίπολης / Αρσάκειο Εκάλης
Πάτση Μυρτώ: Μαθηματικών Αθηνών / Λύκειο Αναβρύτων
Σημαντήρης Γιάννης: Μαθηματικών Πάτρας / Αρσάκειο Εκάλης
Σερδάρη Μαρία: Φιλολογία Αθηνών / Πειραματικό Λύκειο Αγ. Αναργύρων
Καϊμακάμη Όλγα: ΦΠΨ Αθηνών / 1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Πατεράκης Σταύρος: Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθηνών (24ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Μουσά Ηλιάνα: Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Ράικου Σίβυλλα: Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθηνών / 1ο ΓΕΛ Παπάγου
Κόλλια Μαρία: Κοινωνιολογίας Παντείου / Λεόντειος Πατησίων
Καπούρος Γιώργος: Επιστήμης Υλικών Πάτρας / 3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Καλογεροπούλου Ειρήνη: Θεατρικών Σπουδών Αθηνών / Ριζάρειος
Γιαννακάκης Γιώργος: Ιατρικών Εργαστηρίων Αθηνών / Εράσμειος
Στρατηγός Γιάννης: Δημόσιας Υγείας / Κολλέγιο Αθηνών
Ψαρράς Αναστάσης: Γραφιστική Αθηνών / 1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Ιωάννου Αντώνης: Ηλεκτρονικών Μηχανικών Αθηνών / Λύκειο Αναβρύτων
Αθανασόπουλος Νίκος: Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων Αιγαίου / 3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Ματσιούλας Λάμπρος: Μηχανολόγων Πληροφορικής, Ναύπακτος / 3ο ΓΕΛ Γαλατσίου
Δούκας Ρωμανός: Διοίκηση Μονάδων Υγείας και Πρόνοιας, Πειραιά / Νέα Γενιά Ζηρίδη

Τα νέα μας από το Facebook

Στοιχεία επικοινωνίας

 eidenai small
 
 
 info (@) eidenai.gr
Φόρμα επικοινωνίας
 2130699555
 2130699777
Βασιλίσσης Σοφίας 52 Μαρούσι
 
 

Μείνετε σε επαφή μαζί μας