Επιτυχόντες 2016-2017

Τραχανά Μάιρα: Ιατρική Αθηνών/ΓΕΛ Ψυχικού
Γραμματόπουλος Κων/νος: Ιατρική Αθηνών/Κολλέγιο Αθηνών
Σιάτος Πάνος: Ιατρική Πάτρας (21ος) /ΓΕΛ Νέας Πεντέλης
Ματσιούλας Απόστολος: Ιατρική Πάτρας/3ο ΓΕΛ Γαλατσίου
Ποταμιάνου Αγγελική: Ιατρική Αλεξανδρούπολης/Πειραματικό Λύκειο Αναβρύτων
Μπαλτούμα Κέλλυ: Ιατρική Αλεξανδρούπολης/Αρσάκειο Εκάλης
Ραβέλου Ροζμαρι: Ιατρική Αλεξανδρούπολης/Πειραματικό Λύκειο Αναβρύτων
Πετρολέκα Κων/να: Οδοντιατρική Αθηνών (9η)/Εκπαιδευτήρια Δούκα
Βάθης Χρήστος: Οδοντιατρική Θεσσαλονίκης/Κολλέγιο Αθηνών
Μηνακίδη Δανάη: Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης (17η)/Κολλέγιο Ψχικού
Καρτάλη Ιωάννα: Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης/Αρσάκειο Ψυχικού
Nιχάρ Ροχά: Φαρμακευτική Πάτρας/1ο ΓΕΛ Ν. Ηρακλείου
Γεράκης Τίμος: Επιστήμης Διαιτολογίας και Διατροφής Αθήνας/2ο ΓΕΛ Πεύκης
Παπαχρονόπουλος Μάνος: Νομική Αθήνας (15ος)/Κολλέγιο Αθηνών
Αναστασοπούλου Χρυσαυγή: Νομική Αθήνας (16η)/Βαρβάκειος
Αποστολός Κων/νος: Νομική Αθήνας (19ος)/Αρσάκειο Εκάλης
Αργυριάδης Χάρης: Νομική Αθήνας/Ελληνογερμανική Σχολή
Γαζής Κων/νος: Νομική Αθήνας/Αρσάκειο Εκάλης
Λαγκαδιανού Κλειώ: Νομική Αθήνας/Κολλέγιο Αθηνών
Λαμπρινοπούλου Σύλβια: Νομική Αθήνας/Αρσάκειο Εκάλης
Μαμάκος Δημήτρης: Νομική Αθήνας/Κολλέγιο Αθηνών
Μελανίτη Μαρίλια: Νομική Αθήνας/Αρσάκειο Εκάλης
Ραβάνη Μίνα: Νομική Αθήνας/Σχολή Αυγουλέα Λιναρδάτου
Λαμπρινάκου Αλεξάνδρα: Νομική Αθήνας/ΓΕΛ Μελισσίων
Βρύζα Ηρώ: Νομική Θεσσαλονίκης/Κολλέγιο Αθηνών
Παντελίδης Γιάννης: Νομική Κομοτηνής/Κολλέγιο Αθηνών
Αυγητίδης Κωστής: Νομική Κομοτηνής/Αρσάκειο Εκάλης
Σιαχάμη Αδαμαντία: Ψυχολογίας Αθήνας/ΓΕΛ Νέας Πεντέλης
Ζερβού Κορίνα: Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών Αθήνας/Πειραματικό ΓΕΛ Αναβρύτων
Αργύρης Αλέξανδρος: Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών Αθήνας/Εκπαιδευτήρια Δούκα
Μπέλση Ειρήνη: Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ/Σχολή Μωραΐτη
Στουραΐτη Μαρία: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας (15η)/Βαρβάκειος
Φουρναράκης Πολυχρόνης: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας/3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Μαρτάκου Κατερίνα: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κρήτης/PIERCE
Μπάρκας Κων/νος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κρήτης/Αρσάκειο Ψυχικού
Παπαδόγιαννη Μαρία: Μηχανολόγων Μηχανικών Κοζάνης/Γερμανική Σχολή Αθηνών
Βλαχοκυριάκου Όλγα: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Αθήνας (11η)/ΓΕΛ Μελισσίων
Γιαννακοπούλου Νικολέτα: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Κρήτης/Αρσάκειο Ψυχικού
Διαμαντά Μαριάννα: Πολιτικών Μηχανικών Αθήνας/PIERCE
Μιχαλαρόγιαννης Κων/νος: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας/Ι.Μ. Παναγιωτόπουλος
Σγουμπόπουλος Γιώργος: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας/ΓΕΛ Μελισσίων
Τικτόπουλος Κων/νος: Μηχανικών Μεταλλείων και Μεταλουργών Αθήνας/ΓΕΛ Μελισσίων
Καββάλου Δήμητρα: Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών Αθήνας/2ο ΓΕΛ Πεύκης
Τσαπρούνης Κων/νος: Μαθηματικών και Εφαρμοσμένων Μαθηματικών Κρήτης/Αρσάκειο Εκάλης
Καρανικόλας Θάνος: Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας/1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Κυρπόγλου Παντελής: Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (5ος)/Κολλέγιο Αθηνών
Βρεττός Παντελής: Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Αθήνας/Αρσάκειο Εκάλης
Ελευθερίου Αντωνία: Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Αθήνας/Εκπαιδευτήρια Δούκα
Βυθούλκας Βασίλης: Πληροφορικής Αθήνας (16ος)/Ι.Μ. Παναγιωτόπουλος
Κωνσταντινίδης Τάσος: Πληροφορική ΠΑ.ΠΕΙ./Αρσάκειο Εκάλης
Ακτουδιανάκης Νίκος: Οικονομικές Επιστήμες Αθήνας/1ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Γουλάκου Σωσσάνα: Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας Αθήνας (13η)/Κολλέγιο Αθηνών
Κατσώρχη Μαργαρίτα: Βιομηχανικής Διοίκησης και Τεχνολογίας Πειραιά/Αρσάκειο Εκάλης
Τσουκαλάς Κων/νος: Διοίκηση Επιχειρήσεων Πάτρας/Αρσάκειο Εκάλης
Παρασκευά Χριστίνα: Μαθηματικών Αθήνας/PIERCE
Κίσσα Ελευθερία: Βιολογίας Πάτρας/2ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Κουρίνος Δημήτρης: Βιολογίας Κρήτης/Κολλέγιο Αθηνών
Τάλιουρα Άρτεμις: Βιολογικών Εφαρμογών και Τεχνολογιών Ιωαννίνων (5η)/Πειραματικό ΓΕΛ Αναβρύτων
Καπνίδου Δάφνη: Χημικό Πάτρας/Αρσάκειο Ψυχικού
Ρεβέλου Ρόζμαρι: Χημικό Πάτρας/Πειραματικό ΓΕΛ Αναβρύτων
Βασιλακόπουλος Γιώργος: Φυσικής Αθήνας/Λεόντειος Πατησίων
Βούλγαρη Αλεξάνδρα: Φυσικής Κρήτης/Άγιος Ιωσήφ
Λάζαρη Ειρήνη: Φυσικοθεραπείας Αθήνας (12η)/Αρσάκειο Εκάλης
Μπάκουλα Ειρήνη: Φυσικοθεραπείας Λαμίας (13η)/2ο ΓΕΛ Παλλήνης
Κολιοπούλου Κατερίνα:Φυσικοθεραπείας Αίγιο/3ο ΓΕΛ Γαλατσίου
Πολλάλη Βιολέτα: Μηχανικών Βιοϊατρικής Τεχνολογίας Αθήνας (4η)/1ο ΓΕΛ Πεύκης
Δερμιτζάκη Στεφανία: Νοσηλευτικής Σπάρτης/3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Ζευγόλη Ελένη: Φ.Π.Ψ. Αθηνών/ΓΕΛ Δροσιάς
Κουρής Θοδωρής: Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (22ος)/2ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Λάππας Αλέξανδρος: Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Αθήνας/5ο ΓΕΛ Ν.Ιωνίας
Φωκαέως Θεοδώρα: Επικοινωνίας Μέσων και Πολιτισμού Αθήνας (23η)/Αρσάκειο Εκάλης
Πηλείδη Ρηγώ: Επικοινωνίας Μέσων και Πολιτισμού Αθήνας/Εκπαιδευτήρια Δούκα
Θεοφανάτος Δημοσθένης: Πολιτικής Επιστήμης Κρήτης/Κολλέγιο Ψυχικού
Βασιλακάκος Ιάσονας: Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού Αθήνας/ΓΕΛ Διονύσου
Κράια Όλγα: Αγροτικής Οικονομίας και Ανάπτυξης Αθήνας/PIERCE
Κουτσίδης Αχιλλέας: Αγροτικής Οικονομίας και Ανάπτυξης Αθήνας/Βαρβάκειος
Λιανού Εβελίνα: Κοινωνιολογίας Μυτιλήνης/1ο ΓΕΛ Πεύκης
Διαμαντής Νικόλας: Τεχνολογίας Τροφίμων Τ.Ε.Ι. Αθήνας (17ος)/Κολλέγιο Αθηνών
Βρύζα Ηρώ: Οπτικής και Οπτομετρίας Τ.Ε.Ι. Αθήνας/Κολλέγιο Αθηνών
Τοΐλου Δέσποινα: Τεχνολογιών Γεωπόνων Αμαλιάδας (14η)/Αρσάκειο Ψυχικού

Τα νέα μας από το Facebook

Στοιχεία επικοινωνίας

 eidenai small
 
 
 info (@) eidenai.gr
Φόρμα επικοινωνίας
 2130699555
 2130699777
Βασιλίσσης Σοφίας 52 Μαρούσι
 
 

Μείνετε σε επαφή μαζί μας