Επιτυχόντες 2017-2018

ΒΛΑΜΗ ΜΕΛΙΝΑ: ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΠΑΤΣΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ/ΣΧΟΛΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ
ΑΛΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ: ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ: ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ/ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - ΕΦΡΑΙΜ: ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ/ΑΡΣΑΚΕΙΟ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ: ΙΑΤΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΜΠΙΡΤΑΧΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ 16η/ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΛΙΑΡΟΜΜΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ/ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ/ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ: ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΑΓΤΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΜΟΛΔΟΒΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ: ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ/ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ/ΑΡΣΑΚΕΙΟ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΑΛΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΚΟΝΤΑΛΕΞΗ ΜΑΡΙΝΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ 22η/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ 27η/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΗΛΙΑΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ/ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ
ΜΠΑΡΚΑΤΣΑ ΣΟΦΙΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ/2ο ΓΕΛ Πεύκης
ΡΗΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 25ος/1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΤΣΑΓΚΕΤΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ/3ο ΓΕΛ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΟΡΜΠΙΖΟ ΚΡΙΣΤΟΦΕΡ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ/ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΕΡΕΖΑ - ΑΝΝΑ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ/ΔΟΥΚΑΣ
ΑΡΩΝΗΣ ΑΡΗΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ/6ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΟΚΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ 10ος/1ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ: ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ 28η/ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΣΕΜΗ: ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ/ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
ΚΡΟΥΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ - ΕΙΡΗΝΗ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ 12η/ΓΕΛ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΕΛΗ ΑΘΗΝΑ: ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ/ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΕΥΘΡΑΙΑΣ
ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ/ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΚΑΤΣΙΚΑ ΒΑΣΙΑ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ/ΛΥΚΕΙΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΚΡΟΥΣΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ/ΓΕΛ ΠΕΝΤΕΛΗΣΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΣ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ/ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΡΗΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 15ος/ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ
ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΚΑΡΠΟΥΖΑ ΑΛΚΗΣΤΙΣ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ/1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΓΚΟΤΣΗ ΜΑΡΣΙΑ: ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ 14η/ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΠΑ 29ος/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΛΑΠΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΠΑ/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΠΑ/ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΠΑ/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΝΟΜΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΠΑ/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ
ΤΣΑΜΑΚΗ ΕΛΕΝΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΠΑ 12η/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΠΑ/ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΕΡΟΝΤΗ ΣΤΕΛΛΑ: ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΩΝ/ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΖΙΜΠΡΑΚΟΥ ΕΡΡΙΚΑ: ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΠΑ/1ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ/1ο ΓΕΛ ΠΕΥΚΗΣ
ΤΣΩΛΗ ΕΛΕΝΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ/ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ/ΡΙΖΑΡΕΙΟΣ
ΠΟΥΛΑΚΗ ΤΑΝΙΑ: ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ/ΓΕΛ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ: ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ/SAINT JOSEPH
ΝΟΪΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ/4ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ: ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ/ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΣΙΔΕΡΗ ΣΤΕΛΛΑ: ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΛΩΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ: ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ/Σ.ΑΥΓΟΥΛΕΑ ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ
ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ/ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΓΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ: ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ/1ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ/ΑΡΣΑΚΕΙΟ
ΦΡΕΣΚΟΥ ΜΥΡΤΩ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ/ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
ΧΑΙΔΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ/ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΠΑΝΤΕΙΟ/ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΒΑΛΛΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ/6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ: ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ/ΡΙΖΑΡΕΙΟΣ
ΒΥΤΙΝΙΩΤΗ ΝΕΦΕΛΗ: ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΓΚΟΤΖΑΙ ΣΤΕΛΛΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ/1ο ΓΕΛ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΚΙΝΤΖΙΟΥ ΑΘΗΝΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 29η/ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ
ΓΟΥΝΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ./SAINT JOSEPH
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ/ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ 14η/ΑΝΑΒΡΥΤΑ
ΚΑΡΑΝΤΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ: ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ/ΓΕΛ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΚΑΤΡΑΝΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ/ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΚΕΧΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ./59ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ./1ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ: ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ
ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 1ος/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ/3ο ΓΕΛ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ: ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ/1ο ΓΕΛ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΣΙΑΚΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 17ος/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΣΚΟΡΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 30η/ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΙΝΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ./ΑΝΑΒΡΥΤΑ
ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ/3ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) 10ος/PIERCE
ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ: ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ/2ο ΓΕΛ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ/ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
ΤΣΑΚΙΤΗ ΣΟΦΙΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ/1ο ΓΕΛ ΠΕΥΚΗΣ
ΤΣΑΠΡΟΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ/ΑΡΣΑΚΕΙΟ
ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ/ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ/3ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΙΔΗ ΑΘΗΝΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ)/ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ
ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ/3ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΔΕΜΕΤΖΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝ. ΜΑΚ. ΘΡΑΚΗΣ/1ο ΓΕΛ ΠΕΥΚΗΣ

Τα νέα μας από το Facebook

Στοιχεία επικοινωνίας

 eidenai small
 
 
 info (@) eidenai.gr
Φόρμα επικοινωνίας
 2130699555
 2130699777
Βασιλίσσης Σοφίας 52 Μαρούσι
 
 

Μείνετε σε επαφή μαζί μας