Επιτυχόντες 2018-2019

ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ / ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ
ΚΑΡΑΤΖΕΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ / ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΗΣ: ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ / ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΙΑΤΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ / ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΓΡΑΝΙΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ: ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ / 4Ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΚΙΡΓΚΙΝΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ: ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ / ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ / ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ: ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΑΝ) / ΡΙΖΑΡΕΙΟΣ
ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΙΑΝ ΕΛΙΣΑΒΕΤ: ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ / 4Ο ΓΕΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΙΝΤΖΙΟΥ ΑΘΗΝΑ: ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ / ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ
ΚΑΦΡΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ / ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΩΝ
ΛΑΓΚΑΔΙΑΝΟΥ ΝΙΝΑ: ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ / ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΟΥΣΗ ΜΥΡΤΩ: ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ / ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
ΣΕΒΔΑΓΙΑΝ ΝΙΚΟΛΑΣ: ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ / ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΒΙΤΑΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (ΠΑΝΤΕΙΟΥ) / ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΩΡΟΝΙΚΗ: ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (ΠΑΝΤΕΙΟΥ) / ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ / ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ / ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΔΟΥΚΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ / ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
ΚΙΝΤΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ / ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ
ΜΠΑΜΠΑΓΙΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ / ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ / ΓΕΛ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
ΣΤΡΑΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ / ΔΗΜΟΣΘΕΝΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΣΤΟΥΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΥ / ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΜΑΡΙΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ (6ΟΣ ) / ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΚΥΒΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ / ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
ΖΟΛΩΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ / ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΤΟΙΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ / ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ / ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΒΕΛΩΝΙΑΣ - ΜΠΕΛΩΝΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ / ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
ΤΣΙΛΙΦΩΝΗΣ ΜΑΝΟΣ: ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ / 1Ο ΓΕΛ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΥΡΣΙΝΗ: ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ / ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΜΠΙΦΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ / ΓΕΛ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) / ΓΕΛ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΦΟΥΛΕΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ : ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (2ΟΣ) / 1Ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ: ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (3ΟΣ) / ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΑ ΙΩΑΝΝΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ) / ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ: ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ / ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΕΞΑΡΧΟΥ ΈΜΜΑ: ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΗΝΩΝ / ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΈΛΕΝΑ: ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ / 3Ο ΓΕΛ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΚΑΡΟΥΖΟΣ ΧΑΡΗΣ: ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΩΝ / ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΚΛΕΙΣΙΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΠΑ / ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΠΑ / ΓΕΛ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΚΑΤΣΟΥΛΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) / ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ: ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) / 2Ο ΓΕΛ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΒΛΑΧΟΥ ΛΗΔΑ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΠΑ / ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) / 3Ο ΓΕΛ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ: ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) / ΓΕΛ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ ΆΓΓΕΛΟΣ: ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ (ΠΑΠΕΙ) / ΠΡΟΤΥΠΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ: ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) / ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
ΜΠΕΛΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ: ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) / ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ / ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ) / ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑ ΣΟΦΙΑ: ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ / ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
ΠΕΡΔΙΚΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ: ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ / ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΨΑΡΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΧΗΜΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ / ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ: ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) / ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΛΩΛΟΥ ΕΛΕΝΑ: ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ / ΠΡΟΤΥΠΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ - ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ
ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ: ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) / ΓΕΛ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
ΚΑΨΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑ / ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ / ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ / ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ / 1Ο ΓΕΛ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΜΠΑΤΡΙΝΟΥ ΑΛΙΣΙΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΩΝ / 9Ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΜΠΑΤΡΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΩΝ / 9Ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ / ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ: ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ / ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
ΤΣΕΠΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ: ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΣ / ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
ΔΕΣΠΟΤΙΔΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΥΡΟΥ / PIERCE
ΧΑΡΜΠ ΕΛΕΝΗ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΥΡΟΥ / ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
ΔΕΜΕΤΖΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ / 1Ο ΓΕΛ ΠΕΥΚΗΣ

Τα νέα μας από το Facebook

Στοιχεία επικοινωνίας

 eidenai small
 
 
 info (@) eidenai.gr
Φόρμα επικοινωνίας
 2130699555
 2130699777
Βασιλίσσης Σοφίας 52 Μαρούσι
 
 

Μείνετε σε επαφή μαζί μας