Επιτυχόντες

Πουλάκη Κατερίνα: Ιατρική Αθηνών (3η) / Αρσάκειο Εκάλης
Ανδρεΐκος Δημήτρης: Ιατρική Αθηνών ( 6ος ) / 1ο ΓΕΛ Ν. Ηρακλείου
Πέγκας Γιάννης: Ιατρική Αθηνών (25ος)/ Αρσάκειο Εκάλης
Τσαούτου Κατερίνα: Ιατρική Αθηνών (32η) / Κολλέγιο Ψυχικού
Βλάμη Μελίνα: Ιατρική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Νικολοπούλου Αναστασία: Ιατρική Αθηνών / Αρσάκειο Ψυχικού
Τραχανά Μάιρα: Ιατρική Αθηνών/ΓΕΛ Ψυχικού
Γραμματόπουλος Κων/νος: Ιατρική Αθηνών/Κολλέγιο Αθηνών
Βλάχος Δημήτρης: Ιατρική Αθηνών / Εκπαιδευτήρια Δούκα
Γαβριήλ Μάριος: Ιατρική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Δεληγιάννης Πέτρος: Ιατρική Αθηνών / Εκπαιδευτήρια Δούκα
Σμυρνής Αλέξανδρος: Ιατρική Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Μαμάκος Νίκος : Ιατρική Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Πλύτας Γιώργος : Ιατρική Αθηνών / Λύκειο Ουρσουλινών
Κιτμιρίδου Δέσποινα: Ιατρική Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Μάνταλος Νικόλας: Ιατρική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Ανυφαντάκης Μάριος: Ιατρική Αθηνών / Κολλέγιο Ψυχικού
Σωτηροπούλου Μυρτώ: Ιατρική Αθηνών / Πρότυπο Βάρης
Δέδες Γιάννης: Ιατρική Αθηνών / Κολλέγιο Ψυχικού
Αλεξόπουλος Παλαιολόγος: Ιατρική Αθηνών/ Κολλέγιο Αθηνών
Κωνσταντινίδης Μιχάλης: Ιατρική Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Κοτρώνη Αρετή : Ιατρική Ιωαννίνων / Αρσάκειο Εκάλης
Νικολόπουλος Γιώργος: Ιατρικό ΣΣΑΣ Θεσσαλονίκης / Αρσάκειο Ψυχικού
Πετρίδου Ηλέκτρα: Ιατρική Θεσσαλονίκης / Κολλέγιο Αθηνών
Πατσαντζόπουλος Κωνσταντίνος: Ιατρική Πάτρας / Αυγουλέα - Λιναρδάτου
Αλβανόπουλος Τάσος: Ιατρική Πάτρας / Αρσάκειο Ψυχικού
Σιάτος Πάνος: Ιατρική Πάτρας (21ος) /ΓΕΛ Νέας Πεντέλης
Ματσιούλας Απόστολος: Ιατρική Πάτρας/3ο ΓΕΛ Γαλατσίου
Χατζηπαναγιώτου Οδυσσέας: Ιατρική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Βαφειάδης Βασίλης: Ιατρική Πάτρας / Σχολή Αυγουλέα Λιναρδάτου
Γκότση Έφη: Ιατρική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Περγαντή Φωτεινή: Ιατρική Πάτρας / 1ο Λύκειο Αυλώνα
Κίσσα Κατερίνα: Ιατρική Πάτρας / 2ο Λύκειο Βριλησσίων
Ζαμπέτας Αντώνης: Ιατρική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Μπουλούτα Αννίτα: Ιατρική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Καλογεράκος Γιώργος: Ιατρική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Βασιλόπουλος Θάνος: Ιατρική Κρήτης / Κολλέγιο Αθηνών
Αλεξανδρίδης Βασίλης – Εφραίμ: Ιατρική Κρήτης / Αρσάκειο Εκάλης
Παπατριανταφύλλου Ολυμπία: Ιατρική Κρήτης / 2ο ΓΕΛ Χαλανδρίου
Πασσιάς Άκης: Ιατρική Κρήτης / 3ο Γαλατσίου
Θωμάς Μιχάλης: Ιατρική Κρήτης / 4ο Λύκειο Λάρισας
Καλαμάτα Μάγδα: Ιατρική Κρήτης / Κολλέγιο Αθηνών
Αναγνωστοπούλου Βιργινία: Ιατρική Ιωαννίνων / Αρσάκειο Εκάλης
Μακρή Ανδρομάχη: Ιατρική Ιωαννίνων (18η) / 49ο ΓΕΛ Αθηνών
Εμφιετζόγλου Μαρία: Ιατρική Ιωαννίνων / Κολλέγιο Αθηνών
Ρεβέλου Ρόζμαρι: Ιατρική Αλεξανδρούπολης /Πειραματικό Λύκειο Αναβρύτων
Ποταμιάνου Αγγελική: Ιατρική Αλεξανδρούπολης / Πειραματικό Λύκειο Αναβρύτων
Μπαλτούμα Κέλλυ: Ιατρική Αλεξανδρούπολης / Αρσάκειο Εκάλης
Ηλιάκη Αγάπη: Ιατρική Αλεξανδρούπολης / Κολλέγιο Αθηνών
Λυκουργιώτη Περσεφόνη: Ιατρική Αλεξανδρούπολης / Κολλέγιο Αθηνών
Βλάχος Γιάννης: Ιατρική Αλεξανδρούπολης / Κολλέγιο Αθηνών
Σιδερής Κωνσταντίνος: Οδοντιατρική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Πετρολέκα Κων/να: Οδοντιατρική Αθηνών (9η) / Εκπαιδευτήρια Δούκα
Μπιτσάκου Ιόλη: Οδοντιατρική Αθηνών / Κολλέγιο Ψυχικού
Βάθης Χρήστος: Οδοντιατρική Θεσσαλονίκης/Κολλέγιο Αθηνών
Μακρή Ανδρομάχη : Οδοντιατρική Θεσσαλονίκης / 49ο ΓΕΛ Αθηνών
Καλεμάκη Στέλλα : Οδοντιατρική Θεσσαλονίκης / 6ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Τούντας Γιάννης: Οδοντιατρική Θεσσαλονίκης / Εσπερινό ΓΕΛ Αγ. Αναργύρων
Μηνακίδη Δανάη: Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης (17η)/Κολλέγιο Ψχικού
Καρτάλη Ιωάννα: Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης/Αρσάκειο Ψυχικού
Nιχάρ Ροχά: Φαρμακευτική Πάτρας/1ο ΓΕΛ Ν. Ηρακλείου
Κουτσούκος Πάνος: Φαρμακευτική Αθηνών (8ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Ανδρεοπούλου Μαριλένα : Φαρμακευτική Αθηνών / 1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Πούλου Μαρίλια: Φαρμακευτική Αθηνών/ Κολλέγιο Αθηνών
Ματσιούλας Απόστολος: Φαρμακευτική Πάτρας / 3ο ΓΕΛ Γαλατσίου
Βάθης Χρήστος: Φαρμακευτική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Κονίδης Κωστής: Φαρμακευτική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Λύρη Μαρία : Φαρμακευτική Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Κανδηλώρου Δανάη: Νομική Αθηνών (1η) / Κολλέγιο Αθηνών
Φωτοπούλου Σύλδια: Νομική Αθηνών (3η) / Λεόντιος Πατησίων
Παπαχρονόπουλος Μάνος: Νομική Αθηνών (15ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Αναστασοπούλου Χρυσαυγή: Νομική Αθήνας (16η)/Βαρβάκειος
Μπίρταχα Χριστίνα: Νομική Αθηνών (16η ) / Κολλέγιο Ψυχικού
Αποστολός Κων/νος: Νομική Αθήνας (19ος)/Αρσάκειο Εκάλης
Μαγκλάρας Θοδωρής: Νομική Αθηνών (23ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Λιαρομμάτη Γεωργία: Νομική Αθηνών / Σχολή Μωραΐτη
Σπανουδάκης Αλέξανδρος: Νομική Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Κολιοπούλου Ιωάννα: Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Αργυριάδης Χάρης: Νομική Αθήνας/Ελληνογερμανική Σχολή
Γαζής Κων/νος: Νομική Αθήνας/Αρσάκειο Εκάλης
Λαγκαδιανού Κλειώ: Νομική Αθήνας/Κολλέγιο Αθηνών
Λαμπρινοπούλου Σύλβια: Νομική Αθήνας/Αρσάκειο Εκάλης
Μαμάκος Δημήτρης: Νομική Αθήνας/Κολλέγιο Αθηνών
Μελανίτη Μαρίλια: Νομική Αθήνας/Αρσάκειο Εκάλης
Ραβάνη Μίνα: Νομική Αθήνας/Σχολή Αυγουλέα Λιναρδάτου
Λαμπρινάκου Αλεξάνδρα: Νομική Αθήνας/ΓΕΛ Μελισσίων
Οικονομάκος Ρωμανός: Νομική Αθηνών / Σχολή Μωραΐτη
Παπαρσένου Αλεξία: Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Λιβάνη Ηλέκτρα: Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Ψυχικού
Εξάρχου Ιωάννα - Μαρίνα: Νομική Αθηνών/ Εκπαιδευτήρια Πλάτων
Νικολιδάκη Μαριλένα: Νομική Αθηνών / 6ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Βυθούλκας Κωνσταντίνος : Νομική Αθηνών / Ι.Μ. Παναγιωτόπουλος
Κουτεντάκη Ελένη : Νομική Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Ντουχάνη Περσεφόνη : Νομική Αθηνών / Ιόνιος Σχολή
Αυγητίδου Αθηνά : Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Κιούλος Χρήστος : Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Τζίφρας Ίων: Νομική Αθηνών (53ος) / Κολλέγιο Ψυχικού
Γουλάκου Μαγδαληνή: Νομική Αθηνών (58η)/ Κολλέγιο Αθηνών
Τλα-Ντα Σίλβα Ερρικέτη: Νομική Αθηνών / Κολλέγιο Ψυχικού
Ασημακοπούλου Μαριάννα: Νομική Αθηνών / Κολλέγιο Ψυχικού
Χατζηγιάννης Μάριος: Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Λεπίδα Μαρία: Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Ψυχικού
Παναγιωτοπούλου Μαριορή: Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Κρυστάλλη Φοίβη: Νομική Αθηνών / Αρσάκειο Ψυχικού
Αγτζίδης Γιώργος: Νομική Θεσσαλονίκης / Αρσάκειο Εκάλης
Βρύζα Ηρώ: Νομική Θεσσαλονίκης / Κολλέγιο Αθηνών
Αλεξανδρίδη Βάννα: Νομική Θεσσαλονίκης / 4ο Λύκειο Ν.Ηρακλείου
Μολδοβανίδου Χρυσή: Νομική Κομοτηνής / Εκπαιδευτήρια Δούκα
Παντελίδης Γιάννης: Νομική Κομοτηνής/Κολλέγιο Αθηνών
Αυγητίδης Κωστής: Νομική Κομοτηνής/Αρσάκειο Εκάλης
Καρτάλη Ελεάνα : Νομική Κομοτηνής / Αρσάκειο Ψυχικού
Λεωπούλου Νίνα: Νομική Κομοτηνής / Κολλέγιο Αθηνών
Καζόγλου Στάθης: Νομική Κομοτηνής / Μαράσλειο
Παπακωνσταντίνου Μάριος: Ψυχολογία Αθήνας / Αρσάκειο Ψυχικού
Νικολάου Αλεξάνδρα: Ψυχολογία Αθήνας / Αρσάκειο Εκάλης
Αλβανοπούλου Μαρία: Ψυχολογία Αθήνας / Αρσάκειο Ψυχικού
Σιαχάμη Αδαμαντία: Ψυχολογίας Αθήνας/ΓΕΛ Νέας Πεντέλης
Λώλος Θάνος: Ναυπηγών ΕΜΠ Αθηνών (1ος) / Σχολή Αυγουλέα Λιναρδάτου
Λώλος Νίκος : Ναυπηγών ΕΜΠ Αθηνών / Εκπαιδευτήρια Παπαχαραλάμπους
Ζερβού Κορίνα: Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών Αθήνας/Πειραματικό ΓΕΛ Αναβρύτων
Αργύρης Αλέξανδρος: Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών Αθήνας/Εκπαιδευτήρια Δούκα
Καλλιέρος Αναστάσης : Ναυπηγών ΕΜΠ Αθηνών /Κολλέγιο Αθηνών
Γεωργιόπουλος Γιάννης : Ναυπηγών ΕΜΠ Αθηνών (38ος) / Σχολή Αυγουλέα Λιναρδάτου
Αγγελάκης Αλέξανδρος : Ναυπηγών ΕΜΠ Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Γκότση Μάρσια: Ναυπηγών Μηχανικών Δυτ. Αττικής (14η) / Κολλέγιο Αθηνών
Παπαευθυμίου Βασίλης: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (16ος) / Αρσάκειο Εκάλης
Στούρας Μιλτιάδης: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (22ος) / Αρσάκειο Εκάλης
Κονταλέξη Μαρίνα: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (22η ) / Αρσάκειο Εκάλης
Δρακοπούλου Πελαγία: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (27η) / Αρσάκειο Εκάλης
Παπαλάμπρου Ηλίας: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / Εράσμειος
Μπαρκάτσα Σοφία: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / 2ο ΓΕΛ Πεύκης
Σαββάκης Παντελής: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (43ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Σακκάς Δημήτρης: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / Κολλέγιο Αθηνών
Παπακωνσταντίνου Χρήστος : Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης / Αρσάκειο Εκάλης
Ρήγος Δημήτρης: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας (25ος) / 1ο ΓΕΛ Πεύκης
Στουραΐτη Μαρία: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας (15η)/Βαρβάκειος
Φουρναράκης Πολυχρόνης: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας/3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Τσουβαλά Έλλη: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / Αρσάκειο Εκάλης
Ριζεάκος Βασίλης: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / 5ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Καλλέργη Μάιρα: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / Γερμανική Σχολή Αθηνών
Αγγουράς Νίκος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Παπαδόπουλος Κων/νος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / Σχολή Μωραΐτη
Ρήγος Νίκος : Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / 1ο ΓΕΛ Πεύκης
Σαμπάνης Αλέξανδρος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / Αρσάκειο Ψυχικού
Παναγοπούλου Σοφία: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Σωτηρόπουλος Διονύσης: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας / 2ο Πεύκης
Τσαγκέτας Ιάσονας: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κρήτης / 3ο ΓΕΛ Κηφισιάς
Μαρτάκου Κατερίνα: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κρήτης/PIERCE
Μπάρκας Κων/νος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κρήτης/Αρσάκειο Ψυχικού
Παπαγιαννόπουλος Μάριος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κρήτης / 1ο ΓΕΛ Πεύκης
Νόικος Γιώργος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κρήτης / 4ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Πεπονής Μάριος: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κρήτης/ 6ο Ν. Ιωνίας
Πουλάκης Γιώργος: Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (16ος) / Αρσάκειο Εκάλης
Κωνσταντινίδης Άρης: Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (42ος) / Κολλέγιο Ψυχικού
Βασιλείου Τερέζα – Άννα: Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / Εκπαιδευτήρια Δούκα
Αρώνης Άρης: Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / 6ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Γεωργακόπουλος Ηλίας: Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / Αρσάκειο Ψυχικού
Γρηγορόπουλος Κων/νος: Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / Αρσάκειο Εκάλης
Γκόλιας Χρήστος: Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (22ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Πασσάς Δημήτρης: Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (44ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Καλλιέρος Νικόλας : Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ / Κολλέγιο Αθηνών
Κόκκας Μάριος: Μηχανολόγων Μηχανικών Κοζάνης (10ος) / 1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Παπαδόγιαννη Μαρία: Μηχανολόγων Μηχανικών Κοζάνης/Γερμανική Σχολή Αθηνών
Αρώνης Νίκος : Μηχανολόγων Μηχανικών Βόλου / 6ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Τσακαλίδου Ειρήνη: Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ (28η) / Κολλέγιο Αθηνών
Μπέλση Ειρήνη : Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ / Σχολή Μωραΐτη
Κοτζαουστόπουλος Βασίλης: Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ / 4ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Κόκκας Θοδωρής: Χημικών Μηχανικών Πάτρας (21ος) / 1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Μακαντάσης Γιάννης: Μηχανικών Η/Υ Πάτρας / Αρσάκειο Ψυχικού
Αποστόλου Δημήτρης: Μηχανικών Υπολογιστών και Πληροφορικής Ιωαννίνων / Εκπαιδευτική Αναγέννηση
Μακρή Εύα: Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ (2η) / 2ο Λύκειο Βριλησσίων
Βλάχος Ηλίας : Χημικών Μηχανικών / Κολλέγιο Αθηνών
Ευαγγελίου Κωνσταντίνος: Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ / Αρσάκειο Εκάλης
Λύρη Μαρία: Χημικών Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Γκυρτή Βάλια: Χημικών Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Ριζεάκος Χάρης: Χημικών Μηχανικών Πάτρας / 5ο Λύκειο Αμαρουσίου
Παπαδήμα Κατερίνα: Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών ΕΜΠ (2η) / Κολλέγιο Αθηνών
Παναγοπούλου Αγγελίνα: Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας / 1ο ΓΕΛ Πεύκης
Σακκάς Νικήτας: Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών / Κολλέγιο Αθηνών
Γεωργαντά Ειρήνη: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ (4η) / 2ο ΓΕΛ Πεύκης
Λαμπρινοπούλου Άννα-Μαρία : Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ (5η) / Αρσάκειο Εκάλης
Βλαχοκυριάκου Όλγα: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Αθήνας (11η)/ΓΕΛ Μελισσίων
Κρούσκου Μαριάνθη – Ειρήνη: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ (12η) / ΓΕΛ Πεντέλης
Μαγκλάρα Αγγελική – Χριστίνα: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ / Νέα Γενιά Ζηρίδη
Γραμματάς Άρης : Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ / Κολλέγιο Αθηνών
Γράψας Κωνσταντίνος : Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλονίκης / Αρσάκειο Ψυχικού
Γραμματοπούλου Ελεάννα: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλονίκης / Κολλέγιο Αθηνών
Ανδριώτη Μαρίνα : Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πάτρας (32η) / Αρσάκειο Εκάλης
Τόμου Νιόβη: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πάτρας / Εκπαιδευτήρια Γείτονα
Ρουγγέρης Χριστόφορος: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Ξάνθης / Αρσάκειο Ψυχικού
Κατσίκα Βάσια: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Κρήτης / ΓΕΛ Λυκόβρυσης
Γιαννακοπούλου Νικολέτα: Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Κρήτης/Αρσάκειο Ψυχικού
Ζαμκοτσιάν Μάριος : Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Κρήτης / Εκπαιδευτήρια Ζαγοριανάκου
Μαρίνης Πλούταρχος: Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ (22ος) / Αρσάκειο Ψυχικού
Κρούσκος Γιάννης: Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ / ΓΕΛ Πεντέλης
Γιαννόπουλος Γιάννος: Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ / Κολλέγιο Αθηνών
Διαμαντά Μαριάννα: Πολιτικών Μηχανικών Αθήνας/PIERCE 
Καπασακάλης Σπύρος: Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ / Εκπαιδευτήρια Πλάτων
Πασσάς Σταμάτης: Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ / Κολλέγιο Αθηνών
Ροντήρης Γιώργος : Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ / Γερμανική Σχολή Αθηνών
Χρηστόπουλος Ανδρέας: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας (15ος) / Ελληνογερμανική Αγωγή
Λυκούρης Παναγιώτης: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας / Αρσάκειο Εκάλης
Μιχαλαρόγιαννης Κων/νος: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας/Ι.Μ. Παναγιωτόπουλος
Σγουμπόπουλος Γιώργος: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας/ΓΕΛ Μελισσίων
Κοτσώλης Απόστολος: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Ροντήρης Λευτέρης: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας / 1ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Βλάχος Γιάννης : Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Μισιτζής Λεωνίδας: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Ψυχικού
Ζούβελος Μιχάλης: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας / Αρσάκειο Εκάλης
Πάστρας Άγγελος: Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας / Κολλέγιο Αθηνών
Καρπούζα Άλκηστις: Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης / Αρσάκειο Εκάλης
Δασκαλάκης Ηλίας: Πολιτικών Μηχανικών Βόλου / Κολλέγιο Αθηνών
Τζανακάκης Ιάσων: Πολιτικών Μηχανικών Ξάνθης / 2ο Μελισσίων
Τικτόπουλος Κων/νος: Μηχανικών Μεταλλείων και Μεταλουργών Αθήνας/ΓΕΛ Μελισσίων
Τσαούτου Μαριλένα: Μηχανικών Μεταλλείων Μεταλλουργών ΕΜΠ / Κολλέγιο Ψυχικού
Κολυδά Άννα-Μαρία: Μηχανικών Μεταλλείων Μεταλλουργών ΕΜΠ / Αρσάκειο Εκάλης
Ντάλη Βερενίκη: Μηχανικών Μεταλλείων Μεταλλουργών ΕΜΠ / Κολλέγιο Αθηνών
Γεωργιοπούλου Γιασεμή: Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών ΕΜΠ / ΓΕΛ Νέας Ερυθραίας
Δημητρέλη Αθηνά: Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών ΑΠΘ / ΓΕΛ Νέας Ερυθραίας
Σολομωνίδου Ελευθερία: Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ (2η) / Ιόνιος Σχολή
Μπαλίνοβιτς Βιλιάνα: Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ / Λύκειο Ηρακλείου
Σαρηγιάννη Ντόρα: Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ / Λεόντειος Πατησίων
Αρβανίτη Μαριαλένα: Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ / Κολλέγιο Αθηνών
Καθαρείου Σοφία: Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ / Αρσάκειο Εκάλης
Καββάλου Δήμητρα: Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών Αθήνας/2ο ΓΕΛ Πεύκης
Τσαπρούνης Κων/νος: Μαθηματικών και Εφαρμοσμένων Μαθηματικών Κρήτης/Αρσάκειο Εκάλης
Καρανικόλας Θάνος: Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας/1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Κυρπόγλου Παντελής: Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (5ος)/Κολλέγιο Αθηνών
Σιδερής Γιώργος: Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας ΟΠΑ (29ος) / Αρσάκειο Εκάλης
Λαπατάς Παναγιώτης: Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας ΟΠΑ / Αρσάκειο Εκάλης
Αλεξόπουλος Γιώργος: Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας ΟΠΑ / Σχολή Μωραΐτη
Παυλόπουλος Αλέξανδρος: Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας ΟΠΑ / Αρσάκειο Εκάλης
Νομικός Βασίλης: Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας ΟΠΑ / Αρσάκειο Εκάλης
Δούρου Έλενα : Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών / Αμερικανικό Κολλέγιο Αγ. Παρασκευής
Κολιμάτση Ειρήνη: Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας, Οικονομικό Παν/μιο Αθηνών (22η) / Αρσάκειο Εκάλης
Τσαμάκη Έλενα: Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ (12η) / Αρσάκειο Εκάλης
Βρεττός Παντελής: Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Αθήνας / Αρσάκειο Εκάλης
Ελευθερίου Αντωνία: Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Αθήνας / Εκπαιδευτήρια Δούκα
Βυθούλκας Βασίλης: Πληροφορικής Αθήνας (16ος) / Ι.Μ. Παναγιωτόπουλος
Κωνσταντινίδης Τάσος: Πληροφορική ΠΑ.ΠΕΙ. / Αρσάκειο Εκάλης
Καλογερόπουλος Θεόδωρος: Πληροφορικής Πειραιά / Ριζάρειος
Πατρίκης Γιώργος: Πληροφορική Ο.Π.Α. (3ος) / Λύκειο Μελισσίων
Κυριακόπουλος Γιάννης : Πληροφορικής Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Σγουμποπούλου Κατερίνα: Στατιστικής ΟΠΑ / 1ο ΓΕΛ Μελισσίων
Γουλάκου Σωσσάνα: Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας Αθήνας (13η)/Κολλέγιο Αθηνών
Τσουβαλά Δάφνη: Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (25η) / Αρσάκειο Εκάλης
Σκάπουλα Αναστασία : Μαρκετινγκ και Επικοινωνίας Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών / Εκπαιδευτήρια Ζαγοριανάκου
Κατσώρχη Μαργαρίτα: Βιομηχανικής Διοίκησης και Τεχνολογίας Πειραιά/Αρσάκειο Εκάλης
Τσουκαλάς Κων/νος: Διοίκηση Επιχειρήσεων Πάτρας/Αρσάκειο Εκάλης
Ιατρίδης Δημήτρης: Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων ΟΠΑ / Κολλέγιο Αθηνών
Γεροντή Στέλλα: Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων ΟΠΑ / Κολλέγιο Αθηνών
Τζιμπράκου Έρρικα: Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων ΟΠΑ / 1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Καλογεράκη Νίκη: Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων Αθηνών (32η) / Αρσάκειο Εκάλης
Γουλάκος Αλέξανδρος: Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων Αθηνών (40ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Αγτζίδης Ανδρέας: Οικονομικές Επιστήμες (23ος) / Αρσάκειο Εκάλης
Ακτουδιανάκης Νίκος: Οικονομικές Επιστήμες Αθήνας/1ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Πρασίνου Ευαγγελία: Διοίκηση Επιχειρήσεων Δυτ. Αττικής / 1ο ΓΕΛ Πεύκης
Τσώλη Έλενα: Διοίκηση Επιχειρήσεων Αιγαίου / Ευαγγελική Σχολή
Κατσιρέα Ζωή: Πληροφορική με εφαρμογές στη Βιοϊατρική Θεσσαλίας / Κολλέγιο Ψυχικού
Σέκερης Θάνος: Πληροφορική με εφαρμογές στη Βιοϊατρική Θεσσαλίας / Κολλέγιο Αθηνών
Λώλου Μόνικα: Οικονομικής και Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου / Εκπαιδευτήρια Παπαχαραλάμπους
Χωριανόπουλος Άγγελος: Οικονομικών Επιστημών Τρίπολης / Αρσάκειο Εκάλης
Μπασδέκη Βίκυ: Βιολογίας Αθηνών / 1ο ΓΕΛ Αθηνών
Σπυρόπουλος Χάρης: Βιολογίας Πάτρας / 3ο ΓΕΛ Ηρακλείου
Σμυρνής Γιώργος: Βιολογίας Αθήνας / Κολλέγιο Αθηνών
Λώλος Αθανάσιος : Βιολογίας Αθήνας / Αυγουλέα -Λιναρδάτου
Μετζελοπούλου Άντρια: Βιολογίας Αθηνών / Ι.Μ. Παναγιωτόπουλος
Διαμαντάρα Ιωάννα: Βιολογίας Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Παππά Μικαέλα: Βιολογίας Κρήτης / Λύκειο Διονύσου
Αγτζίδης Αλέξης: Βιολογίας Πάτρας / Αρσάκειο Εκάλης
Κίσσα Ελευθερία: Βιολογίας Πάτρας/2ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Μαυρομμάτης Γιώργος : Βιολογίας Πάτρας / Βαρβάκειος Σχολή
Βλάχος Δημήτρης: Βιολογίας Πάτρας / Εκπαιδευτήρια Δούκα
Κουρίνος Δημήτρης: Βιολογίας Κρήτης/Κολλέγιο Αθηνών
Τάλιουρα Άρτεμις: Βιολογικών Εφαρμογών και Τεχνολογιών Ιωαννίνων (5η)/Πειραματικό ΓΕΛ Αναβρύτων
Πολλάλη Βιολέτα: Μηχανικών Βιοϊατρικής Τεχνολογίας Αθήνας (4η)/1ο ΓΕΛ Πεύκης
Μπουρέκα Μαριάννα: Νοσηλευτική Αθηνών / 4ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Παπαδάκη Στέλλα: Νοσηλευτική Αθηνών / Αγ. Ιωσήφ Πεύκης
Ανδριοπούλου Μαργαρίτα: Νοσηλευτική παν. Δυτ. Αττικής / Αρσάκειο Εκάλης
Φρέσκου Μυρτώ: Νοσηλευτική παν. Δυτ. Αττικής / Λεόντειος Πατησίων
Χαϊδόγιαννη Ειρήνη: Νοσηλευτική ΤΕΙ Ιωαννίνων / ΓΕΛ Νέας Πεντέλης
Δερμιτζάκη Στεφανία: Νοσηλευτικής Σπάρτης/3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Γεράκης Τίμος: Φυσικοθεραπείας Αθηνών (16ος) / 2ο ΓΕΛ Πεύκης
Λάζαρη Ειρήνη: Φυσικοθεραπείας Αθήνας (12η)/Αρσάκειο Εκάλης
Ταβουλαρέας Ανδρέας: Φυσικοθεραπείας Λαμίας / 2ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Μπάκουλα Ειρήνη: Φυσικοθεραπείας Λαμίας (13η)/2ο ΓΕΛ Παλλήνης
Λάζαρη Ειρήνη: Φυσικοθεραπείας Λαμίας / Αρσάκειο Εκάλης
Χριστοφορίδης Γιώργος: Φυσικοθεραπείας Αιγίου / 10ος Pierce
Καραντάνη Ιωάννα: Φυσικοθεραπείας Αιγίου / ΓΕΛ Μελισσίων
Τσαούτου Αλεξία: Φυσικοθεραπείας Αιγίου / Κολλέγιο Ψυχικού
Κολιοπούλου Κατερίνα:Φυσικοθεραπείας Αίγιο/3ο ΓΕΛ Γαλατσίου
Νομικού Μαρία: Μαιευτικής παν. Δυτ. Αττικής / Αρσάκειο Εκάλης
Μπάκουλα Ειρήνη: Μαιευτική Θεσσαλονίκης / 2ο ΓΕΛ Παλλήνης
Λυμπερόπουλος-Μπούνταλης Φίλιππος : Φυσικής Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Κωνσταντινίδου Τζίνα: Φυσικής Αθηνών / Αρσάκειο Εκάλης
Βασιλακόπουλος Γιώργος: Φυσικής Αθήνας/Λεόντειος Πατησίων
Πουλάκη Τάνια: Φυσικής Πάτρας / ΓΕΛ Παιανίας
Βούλγαρη Αλεξάνδρα: Φυσικής Κρήτης/Άγιος Ιωσήφ
Ανδρεόπουλος Επαμεινώνδας: Χημείας Αθήνας / Πειραματικό ΓΕΛ Αναβρύτων
Νοϊκου Δήμητρα: Χημείας Πάτρας / 4ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Κανελλοπούλου Κατερίνα: Χημείας Πάτρας / Γερμανική Σχολή
Σιδερή Στέλλα: Χημείας Θεσσαλονίκης / Αρσάκειο Εκάλης
Παπαγιαννακόπουλος Λεωνίδας: Χημείας Θεσσαλονίκης / Γερμανική Σχολή Αθηνών
Καπνίδου Δάφνη: Χημικό Πάτρας/Αρσάκειο Ψυχικού
Παρασκευά Χριστίνα: Μαθηματικών Αθήνας/PIERCE
Παπατριανταφύλλου Ολυμπία : Μαθηματικών Αθήνας / 2ο ΓΕΛ Χαλανδρίου
Πάτση Μυρτώ: Μαθηματικών Αθηνών / Λύκειο Αναβρύτων
Ασλανίδης Λεωνίδας: Μαθηματικών Πάτρας / 1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Σημαντήρης Γιάννης: Μαθηματικών Πάτρας / Αρσάκειο Εκάλης
Παπαγεωργίου Κωνσταντίνος: Μαθηματικών Κρήτης / Αρσάκειο Ψυχικού
Ξυγγάκη Ρέα: Μαθηματικών Κρήτης / Ελληνογαλλική Σχολή Αγίας Παρασκευής
Κωνσταντινίδη Σίσσυ: Μαθηματικών Κρήτης / Κολλέγιο Αθηνών
Γεράκης Τίμος: Επιστήμης Διαιτολογίας και Διατροφής Αθήνας/2ο ΓΕΛ Πεύκης
Πλυτά Μαρίνα: Διαιτολογία και Διατροφολογία Χαροκοπείου Αθηνών / Ελληνογαλλική σχολή Ουρσουλινών
Γούναρη Πηνελόπη: Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής Αθήνας / Saint Joseph
Κεχρή Μαρία Ελένη: Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής Αθήνας / 59ο ΓΕΛ Αθηνών
Νεκταρίου Μαργαρίτα: Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής Αθήνας / 1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Σταθοπούλου Μαριλίνα: Επιστήμης τροφίμων και διατροφής του ανθρώπου Αθήνας / Πειραματικό ΓΕΛ Αναβρύτων
Μαριδάκη Ευθυμία: Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής Ανθρώπου, Γεωπονικό / Γερμανική Σχολή Αθηνών
Κυριζόπουλος Μάριος Θωμάς: Επιστήμης Υπολογιστών Πανεπιστήμιο Κρήτης / Αρσάκειο Εκάλης
Βυτινιώτη Νεφέλη: Βιοϊατρικών Επιστημών Δυτ. Αττικής / Αρσάκειο Εκάλης
Κατρανζοπούλου Μαρία: Πληροφορικής με εφαρμογές στη βιοϊατρική Λαμίας / ΓΕΛ Νέας Πεντέλης
Σιαμπλή Δάφνη: Βιολογικών Εφαρμογών Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων / Γερμανική Σχολή Αθηνών
Μυλωνάς Johnny: Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης Ξάνθης /Κολλέγιο Ψυχικού
Σιακάρας Βασίλης: Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Κρήτης (17ος) / Αρσάκειο Εκάλης
Κουρίνος Μάνος: Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης Κρήτης / Κολλέγιο Αθηνών
Τσιτσίκα Μάρα: Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης Κρήτης / Κολλέγιο Αθηνών
Σγουμπόπουλος Γιώργος: Μηχανικών Περιβάλλοντος Κρήτης / 1ο ΓΕΛ Μελισσίων
Μαυρομμάτη Μαρβίλια : Μηχανικών Περιβάλλοντος Κρήτης / Βαρβάκειος Σχολή
Κατσάρας Άρις : Μηχανικών Περιβάλλοντος Κρήτης / Γερμανική Σχολή Αθηνών
Τζανέτου Μελίνα: Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης Κρήτης / Κολλέγιο Αθηνών.
Λιβιεράτου Δέσποινα: Φιλολογίας Αθηνών / Αρσάκειο Ψυχικού
Σερδάρη Μαρία: Φιλολογίας Αθηνών / Πειραματικό Λύκειο Αγ. Αναργύρων
Ζευγόλη Ελένη: Φ.Π.Ψ. Αθηνών/ΓΕΛ Δροσιάς
Καϊμακάμη Όλγα: ΦΠΨ Αθηνών / 1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
.Δούκα Μαριέβα: Φ.Π.Ψ. Αθηνών / 2ο Λύκειο Κηφισιάς
Κουρής Θοδωρής: Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (22ος) / 2ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Μανούσου Χριστίνα – Ελευθερία: Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών παν. Πειραιά / Ριζάρειος
Αναγνωστοπούλου Κορίνα : Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Λάππας Αλέξανδρος: Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Αθήνας/5ο ΓΕΛ Ν. Ιωνίας
Φωκαέως Θεοδώρα: Επικοινωνίας Μέσων και Πολιτισμού Αθήνας (23η)/Αρσάκειο Εκάλης
Πηλείδη Ρηγώ: Επικοινωνίας Μέσων και Πολιτισμού Αθήνας/Εκπαιδευτήρια Δούκα
Πατεράκης Σταύρος: Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθηνών (24ος) / Κολλέγιο Αθηνών
Μουσά Ηλιάνα: Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Ράικου Σίβυλλα: Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθηνών / 1ο ΓΕΛ Παπάγου
Λύτσικα Ευγενία: Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθηνών / Κολλέγιο Αθηνών
Βυθούλκα Ισιδώρα: Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθηνών / Κολλέγιο Ψυχικού
Αποστολοπούλου Δήμητρα: Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας Παντείου / Κολλέγιο Ψυχικού
Κίντζιου Αθηνά: Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας / Ιόνιος Σχολή
Γκοτζάι Στέλλα: Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας Παντείου / 1ο ΓΕΛ Βριλησσίων
Δημητρόπουλος Ανδρέας: Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας Παντείου / Άγιος Ιωφήφ
Ιωαννίδου Ερμιόνη: Πολιτικής Επιστήμης και Διεθνών Σχέσεων παν. Πελ/νήσου / Αρσάκειο Εκάλης
Θεοφανάτος Δημοσθένης: Πολιτικής Επιστήμης Κρήτης/Κολλέγιο Ψυχικού
Σκορδά Χριστίνα: Ιστορίας & Αρχαιολογίας Ιωαννίνων (30η) / Αρσάκειο Εκάλης
Βαλλιάνου Μαρία – Ελένη: Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας / 6ο ΓΕΛ Ν. Ιωνίας
Τσαπρούνη Δέσποινα: Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων Αρσάκειο Εκάλης
Ιωάννου Γεωργία: Επιστημών της εκπαίδευσης & της αγωγής στην προσχολική ηλικία παν. Πατρών (14η) / Πειραματικό ΓΕΛ Αναβρύτων
Αϊτινίδου Κατερίνα : Νηπιαγωγών Πάτρας / 1ο ΓΕΛ Μελισσίων
Παναγιωτοπούλου Τίνα : Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πάτρας / Σχολή Αυγουλέα Λιναρδάτου
Βασιλακάκος Ιάσονας: Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού Αθήνας/ΓΕΛ Διονύσου
Τσιτσοπούλου Βάσια: Επιστήμης Φυσικής αγωγής και Αθλητισμού ΑΠΘ / Εκπαιδευτήρια Δούκα
Κράια Όλγα: Αγροτικής Οικονομίας και Ανάπτυξης Αθήνας/PIERCE
Κουτσίδης Αχιλλέας: Αγροτικής Οικονομίας και Ανάπτυξης Αθήνας/Βαρβάκειος
Κόλλια Μαρία: Κοινωνιολογίας Παντείου / Λεόντειος Πατησίων
Πετρούτσος Νικόλας: Κοινωνικής Πολιτικής Παντείου (1ος) / Αρσάκειο Ψυχικού
Ριζοπούλου Ειρήνη: Κοινωνικής Ανθρωπολογίας Παντείου / 3ο ΓΕΛ Κηφισιάς
Τζωρτζάτου Στέλλα: Κοινωνικής Ανθρωπολογίας & Ιστορίας Μυτιλήνης / ΓΕΛ Νέας Ερυθραίας
Λιανού Εβελίνα: Κοινωνιολογίας Μυτιλήνης/1ο ΓΕΛ Πεύκης
Διαμαντής Νικόλας: Τεχνολογίας Τροφίμων Τ.Ε.Ι. Αθήνας (17ος)/Κολλέγιο Αθηνών
Βρύζα Ηρώ: Οπτικής και Οπτομετρίας Τ.Ε.Ι. Αθήνας/Κολλέγιο Αθηνών
Καπούρος Γιώργος: Επιστήμης Υλικών Πάτρας / 3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Καλογεροπούλου Ειρήνη: Θεατρικών Σπουδών Αθηνών / Ριζάρειος
Λινάρδου Ελένη: Ιστορία της Τέχνης / Κολλέγιο Αθηνών
Γιαννακάκης Γιώργος: Ιατρικών Εργαστηρίων Αθηνών / Εράσμειος
Στρατηγός Γιάννης: Δημόσιας Υγείας / Κολλέγιο Αθηνών
Ψαρράς Αναστάσης: Γραφιστική Αθηνών / 1ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Ορμπίζο Κρίστοφερ: Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών Δυτ. Αττικής / Κολλέγιο Αθηνών
Ιωάννου Αντώνης: Ηλεκτρονικών Μηχανικών Αθηνών / Λύκειο Αναβρύτων
Αθανασόπουλος Νίκος: Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων Αιγαίου / 3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Ματσιούλας Λάμπρος: Μηχανολόγων Πληροφορικής, Ναύπακτος / 3ο ΓΕΛ Γαλατσίου
Τσακίτη Σοφία: Μηχανικών ορυκτών πόρων Χανίων / 1ο ΓΕΛ Πεύκης
Φουσέκης Πέτρος: Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Σάμου / 3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Δεμέτζος Περικλής: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΤΕ Καβάλας / 1ο ΓΕΛ Πεύκης
Αριστοτελίδη Αθηνά: Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού Θήβας / Ιόνιος Σχολή
Φουρναράκης Μάρκος: Επιστημών της θάλασσας Μυτιλήνης / 3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Σταματάτος Γεράσιμος: Τεχνολογίας Ήχου & Μουσικών Οργάνων Ιονίων νήσων / 3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου
Δούκας Ρωμανός: Διοίκηση Μονάδων Υγείας και Πρόνοιας, Πειραιά / Νέα Γενιά Ζηρίδη
Τοΐλου Δέσποινα: Τεχνολογιών Γεωπόνων Αμαλιάδας (14η)/Αρσάκειο Ψυχικού

Βρείτε μας στον χάρτη

Τα νέα μας από το Facebook

Στοιχεία επικοινωνίας

 eidenai small
 
 
 info (@) eidenai.gr
Φόρμα επικοινωνίας
 2130699555
 2130699777
Βασιλίσσης Σοφίας 52 Μαρούσι
 
 

Μείνετε σε επαφή μαζί μας